Prowadzę kurs uczący od podstaw, jak budować własne zarabiające kursy online. Sam super system sprzedażowy, to za mało. Poznaj zasady weryfikacji pomysłu, zasady uczenia online i zasady dostarczania rozwiązań....


Czy warto wejść z edukacją do online?


 

Chcemy szybko rozwiązywać palące problemy. Potrzebujemy szybkiego dostępu do rozwiązań, do wiedzy, do instrukcji, do porad. Przez większość czasu jest z nami smartfon, laptop lub tablet. A my przesuwamy nasze aktywności prywatne i zawodowe z realu na online.

Wykorzystaj to.

W skali światowej ( a Polska nie jest wcale z tyłu) rynek usług edukacyjnych online rozwija się cały czas bardzo mocno. Technologie umożliwiające uczenie się online i produkowanie treści do kursów i szkoleń online stały się łatwe w użyciu nawet dla osób bez żadnych umiejętności informatycznych. Zbudowanie systemy pozwalającego na marketing i zarabianie na  kursach online, to w wielu przypadkach kilkanaście kliknięć myszką.

Ale wciąż trzeba umieć stworzyć dobrą treść, która pomoże w nauce online. Dlatego powstał ten kurs online  „Stwórz swój zyskowny kurs online”


O MOIM KURSIE  UCZĄCYM JAK ZROBIĆ ZYSKOWNY KURS ONLINE?


 

W czym Ci pomogę?

 • Znajdziesz najlepszy pomysł na temat swojego kursu

 • Stworzysz optymalny model zarabiania na treści swojego kursu

 • Dopasujesz najlepszy model dostarczenia wiedzy

 • Dobierzesz najlepsze dla kursantów narzędzia, metody i techniki.

 • Zaoszczędzisz sporo pieniędzy na sprzęcie i oprogramowaniu

 


arrow

PROGRAM SZKOLENIA ZAWIERA M.IN


 

 • POMYSŁY NA KURS

  Przechodzisz przez proces weryfikacji pomysłów na swój kurs. Pamiętaj, że wybór tematyki nie może być inspirowany tylko chęciami. Motywacja to za mało.Poznasz pomocne narzędzia, które pomogą ci podjąć lub zweryfikować decyzję dotycząca tematyki kursu.

 • JAK DOSTARCZAĆ ROZWIĄZANIA?

  Zajmiesz się jedną z najważniejszych części tworzenia swojego kursu. To określenie tzw.” ścieżki problemu” i znalezienia odpowiedzi na pytania ” Czego uczę?” i „Za o płaci mi m klient?”

 • KLIENT? KIM JEST?

  Zajmiesz się częścią marketingową. Żeby Twój kurs wszedł szybko na rynek, musisz wiedzieć, gdzie jest Twój potencjalny klient i jak się z nim komunikować.

 • JAK MOGĘ NAUCZAĆ?

  Poznasz sposoby układania treści w swoim kursie. Poznasz trzy metody przygotowywania i układania treści w zależności od odbiorcy do którego adresujesz kurs i modelu zarabiania poprzez kursy online

 • STRUKTURA KURSU ONLINE

  Poznasz zasady układania treści w całość. Dowiesz się jak zapanować nad strukturą kursu online, jak składać moduły, sesje, lekcje

 • DAJ SIĘ POZNAĆ JAKO EKSPERT

  Poznasz m.in schematy budowy prezentacji, które potem możesz wykorzystać do nagrywania wykładów, techniki nagrywania wykładów i pokazów – tze. screencast-ów i zasad  prowadzenia webinarów i audycji live.

Stórz swój kurs online - zobacz więcej na ten temat

 


Chcesz poczytać lub posłuchać o kursach online?

 

 

 

 

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]