Jak tworzyć i sprzedawać kursy online z kompetencji miękkich

Picture of Jacek Wolniewicz Master teacher
Jacek Wolniewicz Master teacher

Jeżeli jesteś trenerem, coachem lub nauczycielem i myślisz o stworzeniu swojego kursu online, mam dla Ciebie propozycję.

 

Akademia Kursów Online to miejsce, gdzie dzielę się wiedzą i narzędziami, które umożliwią Ci stworzenie profesjonalnych programów rozwojowych opartych na kompetencjach miękkich.

Wykorzystujemy tutaj specjalną metodę pilotażową, które ułatwią stworzenie kursu dostosowanego do potrzeb Twoich klientów.

Taka metoda pracy, zwana również odwróconym marketingiem, pozwala nam skupić się przede wszystkim na odbiorcy, a nie na sprzedawanej usłudze.

Zapraszam Cię do współpracy – razem możemy stworzyć kurs, który stanie się cennym źródłem wiedzy dla Twoich przyszłych kursantów.

Przykładem może być tutaj nasz klient, Pani Anna, która jest coachem pracującym z parami i związkami . Wspólnie stworzyliśmy dla niej kurs online dotyczący zdrowych relacji w związku .

Dzięki naszej metodzie pilotażowej, kurs ten został dostosowany do potrzeb jej klientów, skupiając się na ich oczekiwaniach i celach, a nie tylko na sprzedawanej usłudze.

Sam kurs został wyprodukowany dopiero  po kampanii przedsprzedażowej dzięki czemu Pani Anna nie ponosiła kosztów przed sprawdzeniem potencjału sprzedażowego.

 

Poznaj metodę .

Zobacz więcej 

 

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]