Jak stworzyć i sprzedać swój pierwszy kurs online?

Jacek Wolniewicz Master teacher
Jacek Wolniewicz Master teacher

Jak stworzyć i sprzedać swój pierwszy kurs online?

Wiesz, po co tworzy się w tzw. oferty pilotażowe?
Po to by stworzyć swój produkt dokładnie „w punkt” i dowiedzieć się m.in (zanim wydamy duże pieniądze na starcie ) czego oczekują w naszych produktach klienci, jaki jest potencjał sprzedażowy.

Pilotaż ma eliminować ryzyko falstartu i strat.

Wiesz, że podobnie możesz stworzyć swoje pierwsze oferty na szkolenia i kursy online? Dzięki kursowi pilotażowemu od razu zapewnisz sobie płacących kursantów.

Fakty są takie, że edukacja online trafiła pod strzechy.  I nie jest to kojarzący się wielu osobom e-learning znany z korporacji. Jednak wiele osób nadal jest przekonanych, że edukacja w formacie online jest nudna, toporna, techniczna, jest przeklikiwaniem slajdów i paroma idiotycznymi quizami typu „dopasuj kropki”.

Nie o tym jednak będę pisał. Będę pisał o edukacji online, która jest edukacją atrakcyjną i pożądaną. Edukacją, na której każdy może zacząć zarabiać.

Chodzi o rynek masowych szkoleń i kursów online, w których i ja, i Ty możemy brać udział dobrowolnie. O rynek warty ponad 240 mld dolarów, który nie jest chwilowym kaprysem i modą, ale stanowi bardzo stabilne i dochodowe miejsce do zarabiania na wiedzy dla wielu przedsiębiorców, pasjonatów, trenerów, coachów, doradców.  Naprawdę każdy może być uczestnikiem tego rynku jako twórca i odbiorca treści.

Pytanie – czy też chcesz z sukcesem zaistnieć online ze swoją wiedzą i na niej zarabiać ?

Jeżeli tak, to przygotuj sobie notatnik i kliknij dalej, bo pokażę m.in na bazie własnych testów i wdrożeń cały proces pozwalający zacząć tworzyć swój pierwszy kurs online, który od razu pozyskać płacących kursantów – nawet jeżeli nie masz wypasionego fanpage, strony, bloga, tysięcy fanów i maili w bazie.

Czytaj dalej 

ZOSTAW KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]