Nie jestem kolejnym nadmuchanym marketingowo guru od kursów online

Picture of Jacek Wolniewicz Master teacher
Jacek Wolniewicz Master teacher

Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów lub warsztatów i coachingu?

To świetnie. Może czas na poznanie schematu, jak przekształcić wiedzę i doświadczenia w dochodowe kursy online, zapewniając sobie sukces bez obaw o brak uczestników.

Nie jestem jednak kolejnym nadmuchanym marketingowo guru od kursów.

W online jestem od 8 lat. Pracuję z osobami dojrzałymi i doświadczonymi zawodowo i życiowo. Wspólnie tworzymy kursy i programy rozwojowe z kompetencji miękkich. A dzieje się to dzięki prostej i  skutecznej metodzie. Idealne na start.  Idealnej dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje dochody i mieć więcej wolnego czasu dzięki szkoleniom, coachingowi i warsztatom rozwojowym prowadzonym zdalnie online. 

Ta metoda nie wymaga od Ciebie budowania wielkiej społeczności wokół Ciebie od razu. Nic nie przeszkadza gdy jej na początku nie ma. 

Nie potrzebujesz nawet na początku nagranego kursu. Wszystko odbywa się poprzez przedsprzedaż. Tak jak w kinie. Płacisz za bilet przed seansem. Jeśli to działa w kinie, zadziała również w edukacji online! 

Wiele trenerów, w tym ja, używa tej metody z sukcesem. 

Nie jest trudna. Jest dobrze opisana. Ale ważne jest jednak, abyś znał dokładny plan działania, by nie zboczyć z wyznaczonej ścieżki. 

Szczegóły metody przedstawię na webinarze 2 kwietnia. Zapisz się, aby poznać ją od środka. Gwarantuję Ci, że już wiedza z tego bezpłatnego szkolenia pomoże ci zacząć

ZOSTAW KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]