Prowadzę pierwszą w Polsce E- Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego Master Teacher, z programem akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu, w której uczę projektowania i prowadzenia szkoleń z zarządzania, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich

Prowadzę pierwszy w Polsce kompleksowy cykl e-kursów “Stwórz swój kurs online” w którym uczę praktycznego projektowania treści i doboru technik uczenia online

Propaguję rozwój osobisty i zawodowy oparty na rzetelnej wiedzy naukowej, przedstawiając zagadnienia w praktyczny sposób.

 


 

TE TRZY LATA ZADECYDOWAŁY, ŻE 90% PRZENIOSŁEM DO ONLINE


 • 979 sesji coachingowych
 • Ponad 4300 godzin szkoleń z grupami
 • Ponad 1 650 godz. sesji Training on The Job
 • Około 30 000 minut pracy z zespołami – Call i Contact Center
 • Przeprowadzonych 160 sesji Action Learning
 • Ponad 200 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży
 • Sprzedanych ponad 1600 własnych kursów, szkoleń i mentoringów online
 • Przeprowadzonych ponad 200 webinarów

 

MIAŁEM ZASZCZYT PRACOWAĆ DLA TRENERÓW, MENEDŻERÓW I HANDLOWCÓW Z WIELU FIRM


BZWBK -Santander  Bank Polska,

Raiffeisen Bank Polska,

Millennium TFI

Millenium Leasing

Millennium Bank

Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A

Kaczmarski Inkasso

4F

CCC

SAF -Windykacja, Maspex o/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis ...oraz dla wielu średnich, mniejszych i dopiero startujących przedsiębiorców z całego kraju.

 


PRYWATNIE


Mąż Beaty, ojciec trzech córek. Nałogowy słuchacz muzyki rockowej i mol książkowy . Gdy nie pracuję można mnie spotkać w stajni gdzie trenuje moja córka, na spacerze z moimi psami na szlakach górskich, na okoniach i w słuchawkach z ulubioną gitarą Fendera w rękach.

 

 

 

 

 

 


CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?


 • SZKOLENIA I WYKŁADY

  Jak zapewnie już wiesz jestem dyplomowanym i długoletnim Trenerem Biznesu i Sprzedaży. Prowadzę szkolenia dla organizacji biznesowych w zakresie:

  • Szkoleń dla zespołów sprzedaży i zespołów wsparcia sprzedaży
  • Szkoleń doskonalące kompetencje trenerów wewnętrznych z budowaniem zespołów trenerskich
  • Szkoleń z miękkich kompetencji menedżerskich

  Jeżeli potrzebujesz w swojej organizacji czegoś więcej niż wtłaczania wiedzy i szlifowania prostych umiejętności, bo widzisz, że to bardziej problem w motywacji , postawie, nastawieniach – to pisz do mnie.

  Specjalizuję się w łączeniu pracy nad kompetencjami z pracą na postawie.   Prowadzę dwa duże programy szkoleniowe w systemie kursów online.

  Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy poprzez zaprojektowanie działającego systemu produkcji i sprzedaży swoich kursów online, to ucz się ze mną.

  Zapraszam Cię również  do czerpania z darmowej wiedzy, którą znajdziesz na tej stronie (zwłaszcza w sekcji Podcast i Blog), a także do zapisania się do mojej zamkniętej Grupy poświęconej Kursom Online na Facebook-u   

 • MENTORING I KONSULTACJE

  Jednymi z bardzo popularnych i cenionych przez kursantów form nauki są pakiety mentoringowe i indywidualne konsultacje.

  Pomagam stworzyć kompleksowe programy szkoleniowe (w tzw. realu) dla trenerów i coachów, a także przygotowuję z moimi kursantami gotowe kursy online i projekty marketingowo -sprzedażowe.

 • MASTER TEACHER - E SZKOŁA TRENERÓW

  Flagowy produkt online dla przyszłych Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego.

  To program szkolenia dla trenerów od A-Z.  Synteza kompletnego, stacjonarnego kursu dla trenerów biznesu i rozwoju osobistego. W tym kursie online studenci uczą się najlepszych praktyk szkoleniowych do wykorzystania od razu w swoich szkoleniach.  Po egzaminie kursanci otrzymują certyfikat Master Teacher-a. Program otrzymał oficjalną rekomendację za zawartość od PTTB  -Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Więcej o programie znajduje się tutaj