Cześć.

Posłuchaj.  Nie będę Cię karmił historiami o moich szkołach, uniwerkach, kursach i tych wszystkich papierkach, które  mają mnie uwiarygodnić w Twoich oczach, jako kompetentnego fachowca. Nie będzie też historii o biznesach w których i dla których pracowałem, które tworzyłem, które posiadam i rozwijam.

Wychodzę z założenia, że najlepiej poznasz mnie w akcji. A okazji nie zabraknie. Prowadzę sporo webinarów dla przyszłych trenerów biznesu i rozwoju osobistego i dla osób  chcących zacząć budować, prowadzić i sprzedawać szkolenia i kursy online. Nie dla „korpo” i nie dla biznesu.  Dla takich ludzi jak ja i Ty, którzy chcą szybko i skutecznie podnieść swoje kompetencje lub rozwiązać jakiś palący problem.

 

Gdzie możemy się spotkać i popracować?

W bardzo popularnym e-szkoleniu Szkoła Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego  Master Teacher, z programem e-learningowym uznanym  przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznes. Uczę tam przyszłych „salowych” szkoleniowców  projektowania i prowadzenia szkoleń z zarządzania, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich. Po co? Po to, żeby byli lepsi na rynku niż 90% tzw. trenerów i wykaszali rynek podnosząc poprzeczkę jakości i honorariów. I tak też się dzieje :)

Drugie moje flagowe miejsce w sieci, to  pierwszy w Polsce kompleksowy cykl e-kursów dla osób, które chcą zarabiać na edukacyjnych produktach online  „Akademia Kursów Online” w którym uczę praktycznego projektowania treści i doboru technik uczenia online. Co tam znajdziesz? Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz jeżeli chcesz zacząć uczyć online. Zrobisz tam pod moim kierunkiem i wsparciem kursantów swój pierwszy pilotażowy kurs lub szkolenie online. I potem je sprzedasz. A wszystko w modelu, który wyniósł na szczyty prawie i Starbucks ( kojarzysz zapewne tę malutką sieć kawiarenek?), Dropbox, a nawet taki twór jak Instagram. No ale nie potrzebujesz na swój pierwszy sukces milionów monet. Hmmm wystarczy duuuuuuużo mniej.   Z resztą najpierw posłuchaj o tym m.in tutaj.


 

 

OTO  POLICZONE OSTATNIE PIĘĆ LAT MOJEJ AKTYWNOŚCI

( więcej, to już trudno odtworzyć)

 

 

 • 1099 sesji coachingowych
 • Ponad 4800 godzin szkoleń z grupami
 • Ponad 1 800 godz. sesji Training on The Job
 • Ponad 30 000 minut pracy z zespołami – Call i Contact Center
 • Przeprowadzonych 160 sesji Action Learning
 • Ponad 290 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży
 • Sprzedanych ponad 1900własnych kursów, szkoleń i mentoringów online
 • Przeprowadzonych ponad 250 webinarów
 • I tradycyjnie - milion litrów kawy :)

 


A TO NAPRAWDĘ FAJNE - BO  MIAŁEM ZASZCZYT PRACOWAĆ DLA TRENERÓW, MENEDŻERÓW I HANDLOWCÓW Z WIELU FIRM


BZWBK -Santander  Bank Polska,

Raiffeisen Bank Polska,

Millennium TFI

Millenium Leasing

Millennium Bank

Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A

Kaczmarski Inkasso

4F

CCC

SAF -Windykacja, Maspex o/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis ...oraz dla wielu średnich, mniejszych i dopiero startujących przedsiębiorców z całego kraju.


OD KUCHNI JEST TAK:


 

Jestem mężem pięknej i mądrej żonki o imieniu Beata. Wychowuję trzy córki 27,18,9 .

Nałogowo słucham muzyki rockowej i elektronicznej. Non stop pożeram wzrokiem i umysłem książki . Gdy nie pracuję można mnie spotkać w stajni gdzie trenuje moja córka,  na spacerze z moimi psami. W sezonie na szlakach górskich lub na połowach okoni. A najbardziej lubię siedzieć w słuchawkach z mikrofonem i nagrywać  kolejne lekcje kursów. No i nie mogę zapomnieć o  ulubionej gitarze Fendera ustawionej na ostrą jazdę.

 

Online :) Wystarczy internet i laptop ( i dobre poduszki)

 

52 lata skończone :) Czas ma mały urodzinowy obiadek

 

Taaa daam! Gdzieś w Sudetach

 

Bez "Trójki" praca nie idzie ... bez Spotify też :)

 

Uwielbiam biografie

 

Jak Cię widzą, tak Cię .. namalują na szkoleniu.

 

Okonki. Na boczny trok . Kto wędkuje ten wie!

 

Online nawet obok plaży. Zaraz idziemy popływać

 

Bez kubka AC/DC ani rusz!

 

 

 

Moje Miśki

 

Konie. Moja pasja młodości.

 

Domowe studio

 

Ech życie ;) Bałtyk zimą jest najlepszy!

My :)

 

 

 

 

 


CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?


 

 • SZKOLENIA I WYKŁADY

  Jak zapewnie już wiesz jestem dyplomowanym i długoletnim Trenerem Biznesu i Sprzedaży. Prowadzę szkolenia dla organizacji biznesowych w zakresie:

  • Szkoleń dla zespołów sprzedaży i zespołów wsparcia sprzedaży
  • Szkoleń doskonalące kompetencje trenerów wewnętrznych z budowaniem zespołów trenerskich
  • Szkoleń z miękkich kompetencji menedżerskich

  Jeżeli potrzebujesz w swojej organizacji czegoś więcej niż wtłaczania wiedzy i szlifowania prostych umiejętności, bo widzisz, że to bardziej problem w motywacji , postawie, nastawieniach – to pisz do mnie.

  Specjalizuję się w łączeniu pracy nad kompetencjami z pracą na postawie. 


  [contact-form-7 id=”12516″ title=”Formularz 1″]


  Prowadzę dwa duże programy szkoleniowe w systemie kursów online.

  Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy poprzez zaprojektowanie działającego systemu produkcji i sprzedaży swoich kursów online, to ucz się ze mną.

  Zapraszam Cię również  do czerpania z darmowej wiedzy, którą znajdziesz na tej stronie (zwłaszcza w sekcji Podcast i Blog), a także do zapisania się do mojej zamkniętej Grupy poświęconej Kursom Online na Facebook-u   

 • MENTORING I KONSULTACJE

  Jednymi z bardzo popularnych i cenionych przez kursantów form nauki są pakiety mentoringowe i indywidualne konsultacje.

  Pomagam stworzyć kompleksowe programy szkoleniowe (w tzw. realu) dla trenerów i coachów, a także przygotowuję z moimi kursantami gotowe kursy online i projekty marketingowo -sprzedażowe.

 • MASTER TEACHER - E SZKOŁA TRENERÓW

  Flagowy produkt online dla przyszłych Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego.

  To program szkolenia dla trenerów od A-Z.  Synteza kompletnego, stacjonarnego kursu dla trenerów biznesu i rozwoju osobistego. W tym kursie online studenci uczą się najlepszych praktyk szkoleniowych do wykorzystania od razu w swoich szkoleniach.  Po egzaminie kursanci otrzymują certyfikat Master Teacher-a. Program otrzymał oficjalną rekomendację za zawartość od PTTB  -Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Więcej o programie znajduje się tutaj 

 

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]