Akademia Trenerów Master Teacher
Szkoła Master Teacher

To pierwszy w Polsce tak kompleksowy kurs trenerski w formule online.


 

 

 Ten program jest pozytywnie zaopiniowany przez  Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

Czego się nauczysz w Master Teacher-ze?


 • Projektowanie efektywnych szkoleń i warsztatów

  Będziesz potrafił/ła zaprojektować i wdrożyć program szkolenia, warsztatu lub kursu idealnie dopasowanego do potrzeb uczących się i do potrzeb Twojego zleceniodawcy.

  Dzięki temu wyróżnisz się efektami i jakością zajęć. Zdobędziesz szybciej dobre opinie, pozwoli Ci dyktować lepsze stawki za szkolenia.

 • Prowadzenie szkoleń technikami aktywizującymi

  Będziesz potrafił/ła zainicjować uczenie przez doświadczenie w modelu tzw. cyklu Kolba, co przełoży się na większą motywację, aktywność i łatwiejsze wdrażanie nowych umiejętności i wiedzy u Twoich uczestników zajęć.

  Dzięki temu żadne z Twoich szkoleń nie będzie źle ocenione, a to łatwo wykorzystasz w sprzedaży swoich szkoleń.

 • Psychologia w grupach szkoleniowych

  Poznasz żelazne zasady pracy z grupami szkoleniowymi, dzięki czemu będziesz potrafił/ła uniknąć większości sytuacji trudnych, a jeżeli wystąpią – poradzić sobie z nimi- skutecznie z klasą i bez ponoszenia kosztów psychologicznych.

  Dzięki temu bez obaw staniesz przed doświadczonymi w tematyce szkolenia grupami i poradzisz sobie nawet z dużym oporem, a takie umiejętności przydadzą się na szkoleniach pokazowych o jakich często wymagają przyszli klienci.

 • Projektowania atrakcyjnych, autorskich ćwiczeń

  Będziesz potrafił/ła wybierać jak i tworzyć adekwatne narzędzia, techniki i metody szkoleniowe do określonych wcześniej celów edukacyjnych, dzięki czemu unikniesz ryzyka powielania treści, a przy okazji umocnisz swój wizerunek profesjonalnego i kreatywnego trenera.

  Dzięki temu poprowadzisz szkolenie bez obaw o zaprezentowanie ćwiczenia, narzędzia, które uczestnicy już znają

 • Dodatkowo poznasz przykłady praktyczne z rynku szkoleniowego

  Z racji mojego wieku, liczby przepracowanych dni w biznesie i dużych doświadczeń na salach szkoleniowych uzyskasz nie tylko podłoże teoretyczne pracy trenerskiej, ale liczne przykłady do pracy z życia. W tej ofercie, masz gwarantowany dostęp do konsultacji z doświadczonym mentorem i trenerem trenerów.

  Dzięki temu możesz uzyskać pomoc dopasowaną w praktyce do Twojej sytuacji zawodowej lub osobistej, co pozwoli Ci jeszcze szybciej wdrażać nowe umiejętności i wiedzę z Master Teacher-a

 • Po zaliczeniu testu wiedzy możesz otrzymać certyfikat trenerski Szkoły Trenerów Master Teacher

  W szkole Master Teacher możesz przez rok od rozpoczęcia kursu przystąpić do  zdania testu certyfikującego online. Po pozytywnym zaliczeniu otrzymasz bez żadnych dodatkowych dopłat imienny Certyfikat Trenera Biznesu Master Teacher. Możesz się nim posługiwać  podczas swojej codziennej pracy szkoleniowej.


 

arrow

 

PROGRAM SZKOLENIA


 • Moduł I

  Odkrywanie potrzeb szkoleniowych

  Podczas Modułu I otrzymasz gotowe rozwiązania i schematy, które pozwolą Ci zrobić szybkie i wiarygodne analizy luk kompetencyjnych i określić potrzeby szkoleniowe.

  Moduł zawiera 8 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 • Moduł II

  Zasady uczenia dorosłych. Projektowanie szkoleń

  Dzięki modułowi II poznajesz i ćwiczysz zasady uczenia osób dorosłych wg model tzw. Cyklu Kolba. Dodatkowo budujesz z moją pomocą swój pierwszy projekt szkolenia na Modelu Celów Kompetencyjnych.

  Moduł zawiera 11 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 • Moduł III

  Praktyczna psychologia dla Trenerów

  Dzięki uczestnictwu w module III poznasz najbardziej istotne mechanizmy psychologiczne, które możesz wykorzystać np. do unikania sytuacji trudnych jak i do wywoływania motywacji uczestników do pracy na zajęciach.

  Moduł  zawiera 7 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 • Moduł IV

  Prowadzenie szkoleń technikami aktywizującymi

  Dzięki uczestnictwu w module IV nauczysz się m.in tworzyć własne ćwiczenia na zmianę postawa, dobierać różne techniki do celów W U Up P, budować efektywne sekwencje ćwiczeń zgodnie badaniami naukowymi, a także zasad konstruowania i udzielania informacji zwrotnych.

  Moduł zawiera 6 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 • Moduł V

  Prowadzenie szkoleń – techniki i narzędzia wspomagające warsztat trenerski

  Moduł 5 zawiera 6 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 • Moduł VI

  Ocena szkoleń , ewaluacja, raportowanie – zasady i przydatne narzędzia

  Moduł zawiera 6 Wideo lekcji + PDF-y do pobrania

 

 

 

 

Szkolenie umożliwia otrzymanie Certyfikatu trenerskiego Master Teacher


CZYTAJ WIĘCEJszczegółowe informacje...

 

 

 


Co mówią absolwenci Master Teacher

 • Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, merytorycznie rewelacyjnie przygotowane a możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu nie ogranicza naszych codziennych obowiązków. Kompleksowe podejście sprawiło, że uczymy się tylko tego co nam jest naprawdę bardzo potrzebne. Osobiście nauczyłam się więcej w kilka tygodni niż na dwóch latach studiów.

  Małgorzata Zmysłowska
    Małgorzata Zmysłowska
 • Na szkolenie Master Teacher zapisałam się w momencie kiedy poszukiwałam swojej drogi zawodowej. Zachęcił mnie program szkolenia oraz osoba Jacka, którą znałam z webinarów. Dużą rolę odgrywały także dodatki do kursu - czyli, np. szkolenie Trener i Coach sprzedaży. Na dzień dzisiejszy nie pracuję w zawodzie trenera, ale mimo wszystko szkolenie uważam za przydatne, zawierające ogrom wiedzy merytorycznej, którą wykorzystuje w pracy. Ogólnie polecam:)

  Magdalena Szklarz
    Magdalena Szklarz
 • Szkoła trenerów Master Teacher pomogła mi usystematyzować wiedzę oraz pokazała jak powinno się projektować profesjonalne szkolenia " szyte na miarę ". Polecam każdej osobie która poważnie myśli o rozpoczęciu kariery jako trener, ale również managerom i właścicielom firm którzy sami szkoła swoich pracowników.

  Artur Loewe
    Artur Loewe
 • Jestem bardzo zadowolona z podjęcia nauki w Akademii trenera online - Master Teacher. Wiedza przekazywana jak dla mnie -nowicjusza w tej branży w bardzo zrozumiały, dokładny sposób. Każdy moduł zaprojektowany tak, by słuchacza nie zmęczyć lecz zainteresować kolejnym. W moim przypadku - aż czekałam z ciekawością na otwarcie kolejnej lekcji. Tu warto się uczyć:)

  Anna Maslej
    Anna Maslej
 • Polecam kurs Master Teacher wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę trenerską, dużo informacji podanych bezpośrednio bez tzw. owijania w papierek, informacji które pochodzą od profesjonalisty i praktyka.

  Tomasz Sosnowski
    Tomasz Sosnowski
 • Kurs kupiłam intuicyjnie, nie znałam Jacka, wpadło mi w ręce jakieś bezpłatne, krótkie wideo i od razu do mnie przemówił. W kursie pokazany jest cały warsztat pracy trenera - wszytko. Cała wiedza, i różne smaczki wynikające z doświadczenia pracy z ludźmi. Ja zawsze pracowałam z mężczyznami,, więc cenię sobie prostotę przekazu. Jacek robi to doskonale, zawsze uchwycone sedno i rozłożone na czynniki pierwsze. Wszytko jest jasne, aż człowiek się dziwi, że sam tego wcześniej nie wiedział- przecież to oczywiste. Podsumowując- najdroższy kurs w sieci jaki kupiłam- i najlepiej wydane pieniądze. I to, że najdroższy, to dla mnie teraz rekomendacja, bo zamierzam sama nauczyć się od Jacka tworzyć merytoryczne kursy on line w mojej branży i żyć z nich w dobrobycie

  Katarzyna Wielocha
    Katarzyna Wielocha
 • Chcesz być trenerem? A może już jesteś i chcesz się rozwijać w swojej profesji? W szkoleniu Jacka znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. Znajdziesz wszystko, co musisz umieć. I do tego solidna dawna motywacji, by tego samego dnia zacząć to stosować. Polecam!

  Anna Papiernik
    Anna Papiernik
 • Najwyższy poziom profesjonalizmu; szkolenie oparte na wiedzy i doświadczeniu; praktyczny aspekt przekazywanych informacji; przystępna i niezwykle interesująca forma; źródło wielkiej inspiracji dla każdego. POLECAM

  Łukasz Kożuch
    Łukasz Kożuch
 • Master Teacher to idealny kurs dla osób startujących w zawodzie lub chcących uporządkować swoją wiedzę w tej branży. Po zakończonym szkoleniu czuje się dobrze przygotowany oraz wyposażony w wiele metod i narzędzi które pomogą mi dalej rozwijać się jako trener.

  Łukasz Widawski
    Łukasz Widawski
 • To już kolejny kurs z Jackiem (pewnie nie ostatni   i ponownie mega pozytywne wrażenia. Wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie, praktyczne przykłady, a przede wszystkim osobowość Jacka, który zaraża entuzjazmem i pozytywna energią. Wszystko okraszone odpowiednią dawka poczucia humoru.

  Agnieszka Tomkiewicz
    Agnieszka Tomkiewicz