"Oto, co musisz zrobić tworząc swój pierwszy kurs online, żeby: nagrać go za drogo, dobrać beznadziejne treści, stracić czas i wszystkie pieniądze, nic nie sprzedać i zniechęcić do siebie potencjalnych klientów!"

POZORNIE NIEPOWAŻNE, PIĘCIODNIOWE DARMOWE SZKOLENIE ONLINE DLA TWÓRCÓW KURSÓW ONLINE

9-13 WRZEŚNIA

ZAPISY ZAKOŃCZONE

5 DNI SZKOLEŃ LIVE DLA POCZĄTKUJĄCYCH TWÓRCÓW KURSÓW ONLINE 

  • DZIEŃ 1 - "JASKINIA BATMANA" - czyli, jak wpaść na oryginalny temat swojego kurs, którego potem nikt nie kupi? [WEBINAR]
  • DZIEŃ 2 - "WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTU" - czyli, jak wyprodukować kurs online, żeby od razu przeinwestować ? [WEBINAR]
  • DZIEŃ 3 - "KOPIUJ -WKLEJ" -czyli, jak zaprojektować treści kursu, żeby stworzyć najbardziej nudny i łatwy do skopiowania przez innych kurs online? [WEBINAR]
  • DZIEŃ 4 - "KUP TERAZ" -czyli, jak prowadzić sprzedaż swojego kursu, żeby odpychać zamiast przyciągać płacących kursantów? [WEBINAR}
  • DZIEŃ 5 - PODSUMOWANIE - czyli 10 kroków do własnej drogi sukcesu

JAK TO ZROBIMY?

Jeżeli zaczynasz (lub dopiero zamierzasz) stworzyć własne komercyjne szkolenia i kursy online, to ten pakiet darmowych szkoleń jest właśnie dla ciebie.

Omówię kluczowe kwestie na które trzeba bezwzględnie zwrócić uwagę. Ale zrobię to trochę przewrotnie, ponieważ najpierw pokażę Ci, jak to wszystko popsuć.

Dzięki temu powstanie twój indywidualny katalog tego czego nie wolno robić.

 

 

Na zakończenie zbudujemy schemat dobrych i bezpiecznych praktyk na start.

Zainteresowany?

Zainteresowana?

Zapisz się już teraz!

 

 

Intensywne pięć dni szkoleniowe.

Widzimy się na Webinarach Live od poniedziałku 9 września do piątku 13 września zawsze o 20:35.

 

 

Nasze każde spotkanie live potrwa ok 90 minut.

A, jak to u mnie... każdy webinar będzie zawierał sesję Pytań i Odpowiedzi.

 

 

 

Uwaga:

Dostęp do webinarów i materiałów dodatkowych wyłącznie dla uczestników tego wyzwania - Zapisz się już teraz!


KTO ZA TYM STOI?

Szkolenia poprowadzi Jacek Wolniewicz

 Autor kursów online, webinarów i szkoleń. Twórca E-Akademii Kursów Online, E-szkoły Trenerów "Master Teacher",  Autor pierwszego w Polsce  popularnego #kursoebook-a "Jak stworzyć pierwszy kurs online i od razu pozyskać 50, 100, 200 i więcej płacących kursantów". Założyciel i mentor największej polskiej grupy o kursach online na Facebooku "Kursy Online - Jak je tworzyć i sprzedawać?".

 

Jak sam mówi:" Biznes szkoleniowy online, to nie są zdjęcia pod palmami i skany z wykresami  z systemu sprzedaży. Jeżeli ktoś Ci mówi, że osiągniesz szybko i bez wysiłku mega wyniki, to jest kłamcą.

Tworzenie pierwszego kursu online jest dość pracochłonne, wymagające i momentami niewdzięczne. Lecz gdy znasz pułapki, metody i triki zrobisz kurs i go sprzedasz bez większych komplikacji.

Wiem co mówię, mam za sobą kilka tysięcy godzin szkoleniowych offline, kilkaset sesji doradczych i coachingowych, przeprowadzonych kilkaset webinarów i wypuszczonych na rynek ponad 2500 komercyjnych kursów, szkoleń, programów mentorskich. Uczę jak zarabiać na wiedzy poprzez tworzenie szkoleń i kursów online. Jeszcze w 2016 roku gardziłem e-learningiem w każdej postaci. Ale świat się zmienił i jutro bez edukacyjnych produktów cyfrowych znikniemy z rynku szkoleń. Jeżeli chcesz robić dobre i dobrze opłacane kursy, dobrze szkolić i edukować  - zapisz się na te zajęcia. Pokażę Ci co możesz zrobić, żeby mądrze i bez przygód zacząć tworzenie pierwszego komercyjnego kursu online."