KIM JESTEM?

Cześć.

Wyobraź sobie faceta, który u progu 50 urodzin staje przed wyborem.

Albo rzuci w kąt działkę szkoleniową, którą kocha i głównie z niej utrzymuje całą rodzinę, albo pójdzie na taksówkę, albo …zbuduje coś nowego.

Postanowił jednak zostać w branży szkoleniowej.

Ale inaczej.

To nie była fanaberia. To był 2015 i fatalny zbieg różnych sytuacji, który sprawił, że stracił z dnia na dzień prawie 80% zleceń.

Stałych zleceń!

To dla niego był strzał w twarz niczym covidowy lockdown, który globalnie zmiażdży rynek szkoleniowy w marcu 2020.

 Jednak w 2020 roku konsekwencje upadku rynku szkoleniowego już go nie dotknęły.

Miał już od dawna przeniesioną działkę szkoleniową do online.

Ponad 2000 kursantów na kursy online i niezłe przychody.

Gdyby wtedy w 2015 roku nie zainteresował się rosnącym rynkiem online, nie miałby szans.

Dzisiaj nie tylko uczy innych szkoleniowców kanałami online, ale uczy też innych, jak mogą wejść do kanału online - tworzyć własne kursy i szkolenia online. Zarabiać na nich i dawać innym realną wartość.


Oto ja! 

Nie będę Cię karmił historiami o moich szkołach, uniwerkach, kursach i tych wszystkich papierkach, które mają mnie uwiarygodnić w Twoich oczach, jako kompetentnego fachowca. Nie będzie też historii o biznesach, w których i dla których pracowałem, które tworzyłem, które posiadam i rozwijam. 

Dla ciekawskich -najważniejsze punkty mojego rozwoju, to studia pedagogiczne i Mistrzowska Szkoła Trenerów -Moderator Wrocław i szkolenia CoachWise i kilka innych szkoleń o edukacji online z USA.

 Wychodzę z założenia, że najlepiej poznasz mnie w akcji. A okazji nie zabraknie. Prowadzę sporo webinarów dla przyszłych trenerów biznesu i rozwoju osobistego i dla osób chcących zacząć budować, prowadzić i sprzedawać szkolenia i kursy online.

Nie dla "korpo" i nie dla biznesu.


Gdzie możemy się spotkać i popracować?

Jeżeli chcesz szkolić innych lub potrzebujesz podnieść kompetencje trenerskie- zapraszam do bardzo popularnego e-szkolenia Szkoła Trenerów Biznesu Master Teacher, z programem e-learningowym uznanym przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznes. Uczę tam przyszłych salowych szkoleniowców projektowania i prowadzenia szkoleń z zarządzania, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich. Po co? Po to, żeby byli lepsi na niż 90% trenerów i wykaszali rynek, podnosząc poprzeczkę jakości i własnych honorariów. Do połowy 2021 udział w tym kursie wzięło 432 trenerów.

 

Jeżeli zamierzasz od razu wejść do grupy osób tworzących własne wartościowe, komercyjne e-kursy, to mam dla Ciebie gotowiec. Akademia Kursów Online, w której uczę praktycznego projektowania treści w kursie, doboru technik uczenia online, technik pozyskiwania klientów i wiele więcej. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeżeli chcesz zacząć uczyć online. 

Pokażę Ci, jak stworzyć bezpiecznie pierwszy komercyjny kurs lub szkolenie online. Wszystko w modelu, który wyniósł na szczyty sporo start-upów. Między innymi Starbucks (kojarzysz zapewne tę malutką sieć kawiarenek?), Dropbox, a nawet taki twór, jak Instagram. Jeżeli chcesz trochę posłuchać o podstawach, zapraszam do Sezonu 1 mojego podcastu o kursach online. 

Sezon pierwszy znajdziesz TUTAJ.

OTO POLICZONE OSTATNIE PIĘĆ LAT MOJEJ AKTYWNOŚCI do 2015

(potem już trudno zliczać, a większość korpo szkoleń zamieniłem na klientów w kursach online)

 Za mną Ponad 2000 sesji coachingowych i doradczych,

 *Ponad 7500 godzin szkoleń z grupami,

 *Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job,

 *Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center,

 *Ponad 2000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego

 *432 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży.

 W 2016 przeniosłem z sukcesem swoją stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. Tak się zaczęła wolność pracy online.

Dzisiaj mam w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentorskie online.

Poprowadziłem już i grubo ponad 500 Webinarów. Na koncie mam 4356 płacących kursantów.

 Zanim wszedłem do online, szkoliłem menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak:

 Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

Prywatnie

Jestem mężem pięknej i mądrej kobiety. Mam trzy córki. Stan na 2021 – 30 lat, 21 lat i 12 lat.

 Nałogowo słucham muzyki rockowej i elektronicznej. Non stop pożeram wzrokiem i umysłem książki. Gdy nie pracuję, można mnie spotkać w stajni, gdzie trenuje moja córka, na spacerze z moimi psami. 

W sezonie letnim na szlakach górskich, w ukochanej Dalmacji, na jakiejś łajbie na Mazurach lub kameralnie na połowach okoni. 

Ale najbardziej lubię siedzieć w słuchawkach z mikrofonem i nagrywać kolejne lekcje kursów. No i nie mogę zapomnieć o ulubionej gitarze Fendera ustawionej na ostrą jazdę heavy metalową. 

Jako ciekawostkę powiem Ci, że słuchając podcast- w tle 90% oprawy muzycznej wyszła z mojego studia.


© https://akademiatrenera.online |© https://jacekwolniewicz.pl | https://kursyonline.guru | ©Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 ©2010-2018  All Rights Reserved · Polityka Prywatności ·


TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]