bezpłatne szkolenia online |

Inspiracje i rozwiązania dla dojrzałych trenerów biznesu, rozwoju osobistego, coachów, terapeutów i mentorów.

Zapisujesz się raz, a uzyskujesz dostęp do wszystkich trzech szkoleń na dowolną godzinę

Jacek Wolniewicz "Master Teacher" prezentuje

Czego się nauczysz?

  • SZKOLENIE NR 1 | CZWARTEK |7 LIPCA | GODZ. 10:35 i 20:35

    Zawalczymy z przekonaniami, które wręcz betonują możliwości dodatkowego pozyskiwania dobrych klientów poza metodą "z polecenia". To tutaj najczęściej zostawia się dodatkowe pieniądze za drzwiami, 100% tych przekonań ma fałszywe podstawy. Powiem Ci też które z nich dają się we znaki najbardziej uporczywie niczym uciskający but - i co z tym zrobić.

  • SZKOLENIE NR 2 | WTOREK | 12 LIPCA | GODZ. 10:35 i 20:35

    Social media, jako sprzymierzeniec, a nie bawidko. Powiem Ci, ja działać w spółce Z social mediach, a nie tylko W social mediach przy pozyskiwaniu klientów. To działa i przy paru trikach nie zajmuje czasu, ani nie wymaga hiper nadaktywności z uśmiechaniem się, jak głupi do sera.

  • SZKOLENIE NR 3 | WTOREK | 19 LIPCA | GODZ. 10:35 i 20:35

    Wejdziemy w mapę działań i mój narzędziownik. Jak zacząć bez chaosu, paniki i zniechęcenia. Poznasz moją najbardziej skuteczną i prostą ścieżkę do nowego klienta -nawet gdy nie istniejesz w mediach. To ścieżka, którą pierwotnie stworzyłem dla siebie, ale potem okazała się wręcz wymarzona dla doświadczonych trenerów.

Dla kogo przygotowałem te szkolenia?

Jeżeli szkolisz, prowadzisz sesje coachingowe, terapeutyczne, programy mentoringowe. 

 

Jesteś  freelancerem. Lub prowadzisz mikro firmę szkoleniową albo działalność jednoosobową. Masz więcej  niż 35 lat. Do tego zlecenia łapiesz głównie z poleceń i cierpisz na mało regularne i przewidywalne przychody.

 

Jeśli opisałem Ciebie – to zapraszam na ten cykl bezpłatnych szkoleń.

Może już to wiesz w moich publikacji. Przeprowadzałem ostatnio duże ankiety dla freelancerów  z branży szkoleniowej -na temat „Jakie wyzwania stoją przed Tobą w temacie regularnego pozyskiwania klientów na swoje usługi”. 

 

Co na szerszą skalę nie gra w  pozyskiwaniu zleceń?

Jedne z wniosków z ankiet pokazują, że 90% respondentów …zostawia na masową skalę dodatkowe przychody za drzwiami. Ale z drugiej strony 100% osób CHCE MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW. Gołym okiem widać, że coś tu nie gra. Tak. Nie gra i wiem co! Postanowiłem coś z tym zrobić.

 

Jeżeli kojarzysz mnie z działań mentoringowych i szkoleniowych dla trenerów, to możesz poczuć zaskoczenie, że biorę się za marketingowe tematy. Niepotrzebnie.

Ale rozumiem to! Wszak sporo samozwańczych guru od marketingu obrodziło w sieci i nie wiadomo jakiej ściemy słuchać :) Jak jest ze mną? 

Po pierwsze. Moja działalność szkoleniowa od 20 lat w 60% dotyczy szkoleń ze sprzedaży i uczenia trenerów sprzedaży. Znam sprzedaż od podszewki.

Po drugie. Siedzę w marketingu od lat 90 tych z turbo update do zasad i nowości online i e-commerce w ostatnich latach.

Po trzecie. Jestem szkoleniowo w online od 2016 roku. Pozyskuję z sukcesem w tym kanale klientów na swoje szkolenia, kursy, programy rozwojowe i mentorskie nawet za kilkadziesiąt tysięcy. Da się.

Po czwarte. Mam 54 lata i mało mnie dzisiaj coś zaskakuje w tej branży, social mediach i w samym życiu. 

 

Wiem, jak to jest zacząć zdobywać klientów w „socjalach”, jak i gdzie się pokazać, jak wyciągać z social mediów profity dla swojego biznesu bez robienia z siebie – jak to opisała moja przyjaciółka „małpki na druciku”.

Potrzebujesz zorientować się, jak można podkręcić listę klientów u siebie stosując kilka prostych zasad i proste strategie? 

Zapisz się na tę serię webinarów, a do tego będę publikował extra pożyteczne treści o sprzedawaniu, perswazji i inne ciekawostki „dla dorosłych” :) 

Po tym cyklu otworzę specjalny program MasterClass… ale tylko dla obecnych. Zapisz się teraz na webinary.

kto za tym stoi?

Nazywam się Jacek Wolniewicz

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych , menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich 

Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. 

Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Absolwent wszystkich edycji szkół train the trainer -Moderator Wrocław. W 2016 przeniosłem  z sukcesem swoją stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. Tak się zaczęła wolność pracy online.

Zanim przeszedłem do online zostawiłem za sobą…

*Ponad 2000 sesji coachingowych i doradczych,

*Ponad 7500 godzin szkoleń z grupami,

ponad 600650*Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job,

*Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center, 

*Ponad 2000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego

*432 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży.

Dzisiaj mam w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentoringowe online. 

Poprowadziłem 600 Webinarów i szkoleń online.  Na koncie mam ponad 7000 kursantów. Nie sprzedaję samej wiedzy. Daję zawsze moje długoletnie doświadczenia i wsparcie. 

Zanim wszedłem do online, szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak:

 Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… 

Teraz lista sukcesywnie  się powiększa – zwłaszcza o firmy JDG,  a liczba kursantów na moich darmowych webinarach dawno przekroczyła 70.000. Dlatego wiem, że mogę ci pomóc

Co mówią klienci i kursanci o mojej pracy szkoleniowej

Q

Zapisując się teraz otrzymasz dostęp do każdego szkolenia o dowolnej porze (rano lub powtórkowego -również live wieczorem). Dodatkowe instrukcje wyślę mailem po zapisaniu się na listę uczestników. Kliknij i zapisz się podając maila, który po prostu u Ciebie działa. 

 © https://akademiatrenera.online |© https://jacekwolniewicz.pl | https://kursyonline.guru | ©Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 ©2010-2018  All Rights Reserved · Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

ilustracje: storyset.com

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]