VOD - OSTATNI WEBINAR W 2020 

10 kroków do stworzenia i sprzedaży pierwszego kursu online

Odbierz praktyczny schemat na start

Webinar zakończony

TERAZ DOSTĘPNY JAKO VIDEO

Czego się nauczysz?

Jak realnie uruchomić  w ciągu do 3 miesięcy  sprzedaż pierwszego kursu, szkolenia czy programu coachingowego online - jeśli dopiero zaczynasz i nie jesteś nikim znanym .
Otrzymasz Schemat 10 kroków, który poprowadzi Cię za rękę, jak  Ci projektować  i sprzedawać wielokrotnie  Twoją wiedzę i doświadczenie w Internecie.
Będzie okazja do rozmowy -Sesja Pytań i Odpowiedzi na żywo 

17 grudnia Czwartek - godz. 20:15

Prowadzi Jacek  Wolniewicz

Poznajmy się:

Od  lat uczę trenerów, coachów i osoby przedsiębiorcze, jak mogą dodatkowo zarabiać na wiedzy w Internecie dzięki własnym kursom i szkoleniom online.


Jestem długoletnim przedsiębiorcą, konsultantem i trenerem biznesu. Od 12 lat poświęciłem się już tylko branży szkoleniowej. Specjalizowałem się w szkoleniach dla zespołów sprzedażowych, coachingu menedżerskim i szkoleniach dla przyszłych trenerów biznesu i sprzedaży.   


W 2016 przeszedłem całkowicie do online

Od tego czasu tworzę i prowadzę  i sprzedaję szkolenia, kursy i programy konsultingowe  dla siebie i klientów wykorzystując Internet dobrze z tego żyjąc. Dlatego poznałem online od podszewki i dlatego paraliż branży szkoleniowej z marca 2020 nie dotknął mnie wcale. 


Pomagam przejść z offline do online i robić dobry edukacyjny biznes . Być może podejmiesz (tak jak ja) decyzję o zrobieniu całkowicie online-owej firmy. 


Zapraszam do wspólnej nauki i przygody

JACEK WOLNIEWICZ


| © https://akademiatrenera.online |© https://jacekwolniewicz.pl | https://kursyonline.guru | ©Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 ©2010-2018  All Rights Reserved · Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

Wpisz swoje imię i działający e-mail, na który odbierzesz loginy do pokoju szkolenia.

Close

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]