Zarabianie na edukacji online jest na wyciągnięcie ręki.

Poznaj korzyści metody pilotażowej i zobacz, jak sprzedawać wiedzę online zaczynając od zera.

ODBIERZ FREE DOSTĘP DO WIDEO SZKOLENIA

Zarabianie na edukacji online jest na wyciągnięcie ręki.

Poznaj korzyści metody pilotażowej i zobacz, jak sprzedawać wiedzę online zaczynając od zera.

  • Czy jesteś trenerem, nauczycielem czy edukatorem z pasją do dzielenia się swoją wiedzą? 
  • Czy chcesz opakować swoją wiedzę i doświadczenia w kursy online, ale nie wiesz, od czego zacząć? 
  • Czy może stoisz w miejscu, bo myślisz, że nie masz dużej liczby fanów w social mediach i przez to jesteś mało znany/na, sądzisz, że potrzebujesz dużo czasu, żeby się wybić, a wizja wydatków w produkcję i promocję kursu Cię przeraża. 

Jeśli odpowiedziałeś/łaś TAK na co najmniej dwa z tych pytań, to moja propozycja jest właśnie dla Ciebie.

ODBIERZ FREE DOSTĘP DO WIDEO SZKOLENIA​

Jacek Wolniewicz

Trener i Mentor Trenerów Biznesu

Kim jestem?

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych, menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwentem najlepszych szkół trenerskich i coachingowych w Polsce

W 2016m byłem pierwszy trenerem biznesu, który  przeniósł z sukcesem swoje stacjonarne szkolenia i szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. Od tego czasu rozwijam biznes edukacyjny online. W pandemii pomogłem przenieść się do online prawie 100 trenerkom i trenerom.  portfolio moich kursantów to prawie 8000 osób w kilkunastu kursach i programach mentoringowych online.

Szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak: Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

Opinie z poprzednich edycji tego szkolenia

©akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl | Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 | Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

© All Rights Reserved Jacek Wolniewicz 2010-2023

TAK! DODAJ MNIE DO LISTY UCZESTNIKÓW

Po rejestracji przeniosę Cię na stronę z potwierdzeniem. Dodatkowo wyślę Ci maila z informacjami

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]