Archiwum Webinarów Boot Camp- u "Jak zepsuć pierwszy kurs online?"

Dostęp darmowy już się skończył.

Możesz kupić dostęp do pojedynczych szkoleń lub do całości = 5 szkoleń VOD

KUP DOSTĘP DO WSZYSTKICH SZKOLEŃ VOD ZA 89 ZŁ

DZIEŃ 1

DZIEŃ 1 - "JASKINIA BATMANA" - czyli, jak wpaść na oryginalny temat swojego kurs, którego potem nikt nie kupi? [WIDEO z WEBINARU]

Na tym szkoleniu omawiam zasady unikania krytycznego błędu tworzenia pierwszego kursu.

Ten błąd odruchowo popełnia, jak obserwuję na moich szkoleniach praktycznie każdy. A skutkuje on tym, że tworzy się kursy, które się nie sprzedają lub ich sprzedaż nie pokrywa kosztów produkcji.

Co zrobić już na etapie szukania tematyki, żeby zagwarantować sobie od samego początku dobrze płacących kursantów? Obejrzyj to szkolenie. Wersja pełna z oryginalną sesją pytań i odpowiedzi na końcu.

DZIEŃ 2

DZIEŃ 2 - "Więcej sprzętu niż talentu". Czy techniczny wyścig zbrojeń przy kursach online w naszym przypadku jest uzasadniony?

Sprawy techniczne spędzają osobom początkującym sen z powiek. Dodatkowo łatwo można ulec wpływom wielu technicznym magikom. Wywodzę się z branży telewizyjno - filmowej. Wiem, że sam sprzęt i sama jakość techniczna nie sprzeda ci potem kursu. I wiem, że technika to studnia bez dna. Jak zatem mądrze i tanio zacząć, ale bez dużych kompromisów jakościowych?  W tym szkoleniu omawiam od czego zacząć. Wersja oryginalna - pełna z sesją pytań i odpowiedzi

DZIEŃ 3

DZIEŃ 3 - "KOPIUJ -WKLEJ" -czyli, jak zaprojektować treści kursu, żeby stworzyć najbardziej nudny i łatwy do skopiowania przez innych kurs online? [WIDEO z WEBINARU]

Rosnąca popularność kursów online spowodowała pojawienie się na rynki całej masy kursów o identycznych treściach, a także kursów które są bezczelną kalką innych. Niestety prawo w tym zakresie jest dość liberalne i wystarczy, że ktoś przepisze Twój kurs swoimi słowami i nic mu nie zrobisz. To frustrujace- prawda? Ale są metody, żeby tak zaprojektować treści i strukturę swojego kursy by zniechęcać do jego kopiowania lub powielenia bez zgody. Szkolę od wielu, wielu lat i bardzo mocno przykładam się do (często bagatelizowanego przez "instruktorów" bez żadnego przygotowania szkoleniowego) rozpisania zawartości kursu i szkolenia.

Zobacz moje szkolenie.

DZIEŃ 4

DZIEŃ 4 - "KUP TERAZ" -czyli, jak prowadzić sprzedaż swojego kursu, żeby odpychać zamiast przyciągać płacących kursantów? [WIDEO z WEBINARU]

Przeciętnie tylko 0,5%-0,8% osób, które pierwszy raz spotkają się z Twoją ofertą coś kupi. Jeżeli startujesz, to nie będzie to najlepsza droga. Poznaj żelazne zasady prowadzenia sprzedaży i promocji w kanałach online.

Szkolenie zawiera sesję pytań i odpowiedzi.

DZIEŃ 5

DZIEŃ 5 - Pokazuję tworzenie kursu w metodzie pilotażowej na żywo [WEBINAR]

Podsumowanie dla wszystkich szkoleń. Tutaj możesz zobaczyć na żywo proces dokładnego projektowania kursu online na wybrany podczas webinaru przez uczestników temat.

Na końcu sesja pytań i odpowiedzi

Wykup dostęp do wszystkich materiałów za 89 zł
Wykup dostęp do wszystkich materiałów za 89 zł