do 31.08 -> Pakiet 5 kursów online dla trenerów

Mam tu chyba wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby jeszcze lepiej projektować i prowadzić szkolenia w firmach w Polsce.

 

Znam. Idę do cennikaChcę najpierw poczytać

Skorzystaj z niskich cen na wszystkie najważniejsze kursy online, oferta ograniczona czasowo! Gwarantuję, że na tej stronie znajdziesz to, czego szukasz. Nie przegap mojej wyprzedaży najważniejszych dla kariery trenerskiej kursów online i uzyskaj dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby prowadzić najlepsze szkolenia.m. Jakość porad i rozwiązań gwarantuję osobiście. 20 lat na sali i online. 

 

Mega Paczka 5 kursów trenerskich

Kurs nr 1

E-Szkoła Trenerów Biznesu Master Teacher z certyfikacją

43 lekcje. 6 MODUŁÓW obejmujących pełny program szkolenia trenerskiego. Od badania potrzeb, przez projektowanie, praktyczną psychologię pracy z grupami i naukę konkretnych kompetencji prowadzenia szkoleń do ewaluacji. Szkolenie umożliwia zdobycie Certyfikacji Trenera Biznesu. Ważne.  Program tego kursu jest zbieżny z osobnym kursem Trener Kompetencji Miękkich. 

Zobacz program lekcji kursu

Kurs nr 2

ROZSZERZENIE - Master Teacher ADVANCED

16 lekcji. Program ADVANCED. Bardzo unikatowy i mój autorski program poszerzający.  Poznajesz głębiej techniki pracy z postawami psychologicznymi uczestników szkoleń, pracy z oporem, niechęcią do zmian. Pokazuję w nim, jak pracować z cyklem Kolba na wyższym poziomie. W jaki sposób budować nowe lub przebudowywać znane ćwiczenia, tworząc świeże i nowe scenariusze. Nauczysz się zasad pracy z metaforami, a nawet wykorzystania inspiracji do ćwiczeń ze znanych eksperymentów psychologicznych. Do tego programu wymagana jest wiedza z E - Szkoły Trenerów Master Teacher.16 LEKCJI. 

Wartość cennikowa kursu to 699zł. W Mega Paczce sporo mniej.

Zobacz program lekcji kursu

Kurs nr 3

ROZSZERZENIE -Trener i Coach Sprzedaży

17 lekcji, z których dowiesz się m.in., jak pracować z małymi grupami, jak skutecznie ugryźć temat pracy z motywacją u uczestników, a także czym jest i jak prowadzić wspomagająco coaching kompetencyjny. Trener i Coach Sprzedaży dotyczy technik szkoleniowych dedykowanych dla zespołów sprzedażowych. Wbrew pozorom lekcje nie dotyczą wyłącznie szkoleń sprzedawców. Nauczysz się z niego pracy szkoleniowej 1:1 i tworzenia szkoleń z mikro grupami (2-6 osób), tworzenia wartościowych, ale krótkich setów szkoleniowych (60-90 minut), które często muszą stosować pod presją czasu trenerzy wewnętrzni.

Zobacz program lekcji kursu

Kurs nr 4

Mistrzowski feedback

Dzięki kursowi zrozumiesz, jakie znaczenie ma feedback dla naszego mózgu i samooceny. Dowiesz się też, w jakich sytuacjach stosujemy i powinniśmy stosować informację zwrotną.

urs przekaże Ci wiedzę, jak przygotować się mentalnie i technicznie do dawania i otrzymywania feedbacku. Poznasz tzw. żelazne zasady dawania i brania informacji zwrotnych.

Zobacz program lekcji kursu

Kurs nr 5

Jak z 10 darmowych konsultacji pozyskać do 8 klientów

Jedna z najszybszych metod pozyskiwania dobrze płacących klientów dla coachów, konsultantów i mentorów.PEŁNY SCHEMAT POZYSKIWANIA KLIENTÓW POPRZEZ KAMPANIĘ DARMOWYCH KONSULTACJI

Godzina konkretnych nagrań i tylko praktyczne wskazówki.

Zobacz program lekcji kursu

Odbierz dostęp do pakietu 5 kursów

.

Zero limitów czasowych - kursy masz na ile chcesz. Sięgasz do nich się w dowolnym momencie i na dowolny tym sprzęcie

Prowadzący - Jacek Wolniewicz

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych , menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwent wszystkich edycji szkół train the trainer – szkoły „Moderator” z  Wrocławia. 

W 2016 przeniosłem z sukcesem swoje szkolenia, kursy i stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. 

 

Doświadczenia autora i kursów

Godziny pracy przestałem już liczyć po przeprowadzeniu …

*Ponad 3000 sesji coachingowych i doradczych,

*Ponad 9000 godzin szkoleń z grupami,

*Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job,

*Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center, 

*Ponad 3000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego

*600 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży. 

Dzisiaj mam w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentoringowe online. 

Przygotowałem i poprowadziłem już blisko 700 Webinarów.  

Na koncie mam ponad 8000 kursantów. 

Nie sprzedaję samej wiedzy. Daję zawsze moje długoletnie doświadczenia i wsparcie. 

Zanim wszedłem do online, szkoliłem handlowców, menedżerów, zarządów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak:DrMax, Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

5   ZAWODOWYCH KURSÓW DLA TRENERÓW BIZNESU W SPORO NIŻSZEJ CENIE Z PEŁNĄ FAKTURĄ VAT

KTO I DLACZEGO JUŻ KUPIŁ TĘ MEGA PACZKĘ KURSÓW?

WOJTEK

Od 2 lat uczestniczę w Twoich webinarach i szkoleniach także wiedziałem, że nie ryzykuję kupowaniem „kota w worku” bo jesteś z pewnością najlepszym specjalistą na rynku polskim od szkoleń szczególnie online. Dzięki za możliwość zakupu w superatrakcyjnej cenie kursów”.

KATARZYNA

„Dla mnie najważniejsze było: cały pakiet szkoleń o tematyce, której potrzebowałam (w jednym miejscu) i jego cena + dostępność na lata. Wzięłam też pod uwagę zawartość (lubię konkret) i brak egzaltowanych obietnic zapewniających, że „stanę się świetnym trenerem w kilka tygodni”.

JAROSŁAW

„Zmotywowała mnie cena oraz szeroki pakiet szkoleń, który jest zbieżny z moją pracą zawodową. Istotne było też, że miałem możliwość doświadczyć próbki bezpłatnych szkoleń, które utwierdziły mnie, że materiały prezentują warościowe merotyczne treśći. Bardzo ważne jest też dla mnie, elastyczność korzystania ze szkoleń. Pracuję bardzo aktywnie zawodowo i nieustannie się kształcę, więc potrzebuje dostępu do kursu, który będę mógł przejść w dogodnym dla mnie czasie”.

JOANNA

„Co mnie zmobilizowało do zakupu szkoleń? Przede wszystkim wspaniała oferta, która zawiera ogromny pakiet wiedzy potrzebnej dla osób, które chcą zacząć szkolić. Zawiera wszystko to, o czym do tej pory myślałam i co chciałam zakupić, a nawet jeszcze więcej. Ponadto oczywiście okazyjna cena zrobiła swoje”.

ILE TO MOŻE KOSZTOWAĆ?

  1. E-Szkoła Trenerów Biznesu 1999 zł 
  2. Trener Biznesu ADVANCED 699 zł
  3. Trener i Coach Sprzedaży 699 zł
  4. Zasady Mistrzowskiego feedbacku 200 zł
  5. Jak z 10 darmowych konsultacji pozyskać do 8 klientów 399 zł 

Wszystkie transakcje są szyfrowane przez bramkę płatności PAYU. uwaga możliwość skorzystania z płatności odroczonej PAYPO. Szczegóły w po przejściu do kasy

PAYU LOGO_SOLID_LIME_RGB

 PayU  to nie tylko przelewy bankowe -uruchomiliśmy kilka lepszych opcji płatności 

Kliknij i pobierz regulamin rat 0%

Oto, jak łatwo zrealizujesz zakup dostępu do kursów

Krok 1

Kliknij w button  [Przejdź do zamówienia]

Krok 2

Przejdziesz na stronę mojego sklepu kursów na platformie elearningowej. Tam też podaj dane dla faktury VAT jeżeli chcesz. Na stronie z zamówieniem zobaczysz już cenę brutto. Następnie kliknij tam [Płacę]

Krok 3

Po wypełnieniu zamówienia przejdziesz do szyfrowanej bramki płatności. PAYU umożliwia wybór płatności BLIKEM, kartą, szybkim przelewem, a także wybór opcji PAYPO- płatności do 30 dni 

Krok 4

Po zaksięgowaniu wpłaty (przeważnie to kilka chwil) moja platforma elearningowa wyśle Ci mailem dane logowania do panelu wszystkich kursów. jednocześnie przyjdzie faktura vat. Sprawdź proszę spam 

To wszystko :) 

Pytania i odpowiedzi

© https://akademiatrenera.online |© https://jacekwolniewicz.pl | ©Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 ©2010-2022  All Rights Reserved · Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]