44 lekcje, które pozwolą Ci zacząć zarabiać na własnej wiedzy...

...czyli komplety instrukcji do stworzenia własnego produktu online.

Witam Cię serdecznie. Jeżeli szukasz czegoś nowego w życiu, co przyniesie Ci dodatkowe dochody, a nawet bez problemu może stać się głównym źródłem pieniędzy, to wejdź  do branży edukacji online!To po prostu działa!

Na początku, zrobienie i sprzedaż własnego komercyjnego kursu, szkolenia lub całego programu doradczego w online wydaje się trudne i skomplikowane.

Doskonale to rozumiem, bo gdybym był dzisiaj na Twoim miejscu, na samym starcie, to dalej kręciłbym głową, że to „nie dla mnie”, ale gdy poznasz określone instrukcje, schematy, tutoriale sprzętowe, poznasz prawidłowości i będziesz mieć pod ręką dostęp do właściwej wiedzy, to okaże się to naprawdę proste.

Mnóstwo danych wyraźnie pokazuje, że to rynek niezwykle przyszłościowy, a w Polsce dopiero się rozpędza.


Jeżeli już szkolisz lub prowadzisz stacjonarne warsztaty, to tym bardziej świat edukacji online jest dla Ciebie.

Jeżeli do tej pory nie miałeś/łaś nic wspólnego z uczeniem innych, to nic nie szkodzi.Czego będą oczekiwać Twoi kursanci?

Słuchaj. Nikt nie będzie wymagać, żebyś mu dawał w kursach  program pięcioletnich studiów.

Nie ma znaczenia, czy jesteś informatykiem, inżynierem, menadżerem, psychologiem, czy tylko po prostu masz jakieś hobby. Każdy z nas ma wiedzę, umiejętności, doświadczenia, których dla innych osób będą czymś bardzo pożądać.

Zawsze znajdą się osoby, które będą potrzebowały szybkich porad, instrukcji, schematów.

Zastanów się przez chwilęIle razy samemu szukałeś/łaś na „tu i teraz”, konkretnych podpowiedzi, a nie ogólników?

Jeżeli znasz sposób zaistnienia w sieci układania treści w kursach i szkoleniach online, to bez problemu Ty będziesz tą osobą, której inni chętnie zapłacą za pokazanie rozwiązania ich problemów i drogi na skróty, dzięki czemu nie stracą czasu na eksperymenty i próby.


Może jeszcze nie tego nie czujesz, ale Twoja wiedza może stać się Twoim biznesemJeżeli byłeś/ byłaś na moich darmowych szkoleniach o kursach i szkoleniach online, to wiesz już, że są schematy, które można wdrożyć dosłownie od jutra- po symbolicznych kosztach i w sytuacji, gdy naprawdę startujesz od zera.


Pokazuję rozwiązania, które dają efekty i są łatwe. A najważniejsze, jeżeli przez nie przejdziesz, to nie utopisz się w kosztach produkcji, marketingu. To wynik z moich prób i błędów. Wydanych ponad 6000 USD na trafione i ...nietrafione szkolenia.

To połączenie moich doświadczeń z pracy w reklamie, w szkoleniu sprzedawców i pasji do szukania sprawdzonych mechanizmów psychologicznych, na których można budować zawsze i wszędzie dobrą sprzedaż.Liczą się efekty.

Jestem długoletnim przedsiębiorcą i wiem, co to jest wynik finansowy. Jestem też długoletnim szkoleniowcem, coachem i wiem, jak trzeba uczyć dorosłuych (pedagogiem przy okazji studiów)

Jestem w końcu pasjonatem social mediów, psychologii decyzji i psychologii sprzedaży, więc nie jest łatwo mi wmówić różne „patenty” na słowo

Zaczynałem w latach 90 tych w reklamie i produkcji telewizyjnej, więc potrafię poradzić sprzętowo i produkcyjnie w przypadku wideo.
Miałem też wpadki i obawy.

Pierwsza i najgorsza wpadka, którą sobie zafundowałem po wejściu do online w 2016 roku, („bo przecież wiem lepiej”), to mój pierwszy online-owy produkt.

E-book dla trenerów biznesu. Przygotowywałem go 3 miesiące. Kosztował mnie ok. 5000 zł. Sprzedał się w tygodniu premiery w zawrotnej liczbie … 1 szt.

Kupiła go moja żona, która chciała sprawdzić, jak dział system sprzedaży. WOW! Dziękuję kochanie, bo wtedy naprawdę było ważne dla sensu mojej dalszej pracy"


Trochę to brzmi zabawnie, ale wciąż wiele osób zaczyna od kosztów. Sprzęt, studio nagrań, opakowanie, promocja i… kończą podobnie. NA MINUSIE!

Mam przynajmniej 2-3 takie osoby miesięcznie, które trafiają do mnie z dużym minusem na koncie, po premierze kursu online.Fałszywe skróty.

To, że wiele osób źle startuje, to tak naprawdę nie ich winaDookoła jest mnóstwo amatorów i pseudoedukatorów, którzy zbyt upraszczają radząc: :

„Policz, ile chcesz zarabiać, potem znajdź chodliwy temat, buduj markę i bądź aktywny w social mediach, potem ułóż logicznie treść, potem nagraj kurs i opublikuj”.


Wiele osób tak zaczyna działać i nawet nie wie, że liczą się pewne szczegóły, których brak wywali w kosmos cały projekt. I wielu kończy klapą. Są niewidzialni na rynku, a nikt nie ufa nieznajomemu na tyle, żeby mocno angażować się w zakup online.

Czy wiesz, ile standardowo tworzy się markę osobistą na tyle silną, że świat będzie cię mocno kojarzył i obserwował? Z moich obserwacji wynika, że to przeciętnie 2 lata.

Kto ma na to czas?Oto przetestowane rozwiązania, które działają!

Dlatego znalazłem inną metodę. Tę metodę opisuję w formie instruktaży w 44 lekcjach.

Efekty? Oto dowody!

Kilka przykładów.

1. Gdy w 2019 roku wypuszczałem mój drugi w życiu e-book – zanim go skończyłem i zanim poniosłem koszty produkcji i sprzedałem go w tygodniowej przedsprzedaży w liczbie 475 szt. w średniej cenie 80 zł. Czyli za 38.000 zł. (Przy okazji- sprzedaż w tej chwili, to 896 egzemplarzy, a cena regularna, to 119 zł)

To nie są może dla Ciebie gigantyczne liczby i w każdym przypadku będą inne, ale wiedz, że zmiana, która zadecydowała o ruszeniu do przodu z wynikami sprzedaży wymagała wdrożenia zaleceń tylko tej jednej  METODY. 

Metody Pilotażowego Kursu Online, która zawsze dawała sprzedaż przy praktycznie zerowym ryzyku poniesienia strat.


2. Wykorzystałem odmianę  (poznajesz ją też w 44 lekcjach) METODY podczas premiery Akademii Kursów Online 1.0. 

W ciągu 14 dni -od idei do projektu na papierze dała przychód 37. 000 zł, a w ciągu 26 dni łącznie 57.000 – przy zerowych kosztach promocji. wykorzystałem tylko  odpowiednio ułożone treści w mailach i kilka postów na Facebooku.


3. Z inną odmianą METODY mogłeś/łaś zapoznać się podczas  ostatniej akcji promocyjno- sprzedażowej na moim fanpage (22.01-7.02). Wkorzystałem specjalnie zaprojektowane 6 live'ów i reklamę za 600 zł. 

Wynik?  

Wpływ gotówkowy podczas transmisji live w wysokości 18.900 zł. W  rezerwacjach na pakiety programu coachingowego startującego w kwietniu jest kolejne 33,210 zł.  Pokazywałem to na żywoA co Ty na to?

Czy chciałbyś/ chciałabyś zrobić na starcie coś podobnego? To jest realne. Na prawdę. Nieważne, czy chcesz uzyskać tylko dodatkowe źródło dochodów, czy celujesz w automatyczny system pasywnego przychodu dzięki kursom, szkoleniom online

To, co może Ci pomóc, to właśnie metoda, której efekty opisałem powyżej. 

Zawarłem wszystko w 44 lekcjach (i dodatkach) w ramach oferty Akademii Kursów Online 1.0 tutaj.

Nie ma znaczenia czy jesteś informatykiem, inżynierem, artystą, pasjonatem w jakiejś dziedzinie, hobbystą, psychologiem, menedżerem, coachem… TO TECHNIKI, KTÓRE DZIAŁAJĄ NA WSZYSTKICH BRANŻACH I PRODUKTACH!Dlaczego, to zadziała też u Ciebie?

Dlatego, że uczę w tym programie, jak wybierając temat skupić się na potrzebach przyszłych kursantów, jak najszybciej zebrać grono osób, które, kupią Twój produkt – zwłaszcza w przedsprzedaży i daję mnóstwo wskazówek i instrukcji co działa, nawet, gotowe sekwencje maili, które pomogą ci sprzedać.

Poznasz metody, które pozwolą ci szybko zaistnieć w sieci i stać się rozpoznawalnym dla swoich przyszłych kursantów.


Przypomnę:

Dokładnie wg jednej z technik opisywanych w 44 lekcjach mojej metody zarobiłem na ostatniej serii darmowych live'ów od 27 stycznia do 7 lutego 2020. 18.900 zł, a w rezerwacjach na rozmowy o programie coachingowym jest kolejne zabukowane dodatkowo 33,201 zł. 

Przyznasz, że to niezły potencjał sprzedażowy. Co ty na to, żeby zrobić to u siebie?
Ruszaj i nie negocjuj ze sobą :)

Jeżeli wciąż nie startujesz ze swoim produktem, tylko zadajesz sobie w kółko jedno z tych pytań:

Gdybym był lepszym ekspertem…

Gdybym miał więcej doświadczenia …

Gdybym miał jeszcze taki certyfikat…

Gdybym miał jeszcze kilka referencji…

Gdybym miał więcej swoich studiów przypadków …

...bla bla bla........


A teraz zastanów się, co odpowiesz, gdy sam siebie zapytasz...

Po czym poznasz, że jesteś już tym lepszym ekspertem?

Po czym poznasz, że masz już wystarczające doświadczenie?

Po czym poznasz, że ten certyfikat, to już jest TEN właściwy?

Itd. …


Powiedzmy, to sobie wprost…to ściemnianie i uciekanie przed rozpoczęciem zmiany.

Zmiany na lepsze. O swój czas się nie martw. Daję narzędzia do zarabiania i do uwalniania czasu, a nie tylko do czytania.

Bój się, ale  rób! Inwestuj w działanie, a nie w gdybanie.

Robiłeś/ robiłaś w życiu już trudniejsze rzeczy .
Co musisz teraz zrobić?

Kliknąć poniżej i podjąć najlepszą dla siebie decyzję

Zobacz co dla Ciebie mam w specjalnej dodatkowej urodzinowej ofercie.

Do zobaczenia

"Pracuję 150 km od mojego domu i dojazdy w weekend mi obrzydły. Mam wiedzę z finansów księgowości i Excela i chce to połączyć. Np Excel dla księgowych, analiza finansowa i zarządcza w Excelu. Po Twoich Webinarach i rewelacyjnym kursie akademii 1.0 który teraz przerabiam wiem że dam radę."

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]