Jak zaprojektować i poprowadzić dobrze przyjęty, angażujący i efektywny warsztat lub szkolenie na 90-120 minut?

|19 lipca | Środa |20:30 |

Specjalny bezpłatny webinar dla trenerek i trenerów

W maju i czerwcu przeprowadziłem 5 audytów trenerskich w firmach. Zapytałem też o kompetencje do prowadzenia form krótszych. 

Po raz kolejny audytowani przeze mnie trenerzy stwierdzili, że czas ich zajęć offline często jest teraz mocno skracany. Zgłaszali dyskomfort z projektowaniem takich zwartych sesji z otwarciem, rozwinięciem i zamknięciem wdrożeniowym. 

Przypadek? Nie sądzę. Pomyślałem – Czas się może tym zająć na serio, tym bardziej że specjalizuję w tym od lat.

Co sądzisz, żeby dowiedzieć się, jak zaprojektować i poprowadzić dobrze przyjęty i efektywny program na 90-120 minut?

UMIEJĘTNOŚĆ SIĘ PRZYDA, nauka nie jest szczególnie skomplikowana.  Ale dla przewidywalnego efektu WOW wymaga kilku kompetencji.

Zapraszam zatem na krótki webinar, w którym powiem,  co trzeba poznać, żeby tworzyć szybko i pewnie takie short zajęcia. Wszystko będzie mądrze wpasowane w kompletny cyklu Kolba.

Na koniec powiem też o programie ekskluzywnego, kameralnego boot camp-u trenerskiego ze mną na  Mazurach.

ZACZYNAMY ZA

20:30 -21:30

Środa 19 LIPCA

Jacek Wolniewicz

Trener i Mentor Trenerów Biznesu

Kim jestem?

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych, menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwentem najlepszych edycji szkół train the trainer i coachingowych w Polasce.

W 2016 przeniosłem z sukcesem swoje szkolenia, kursy i stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. 

Liczenie godzin pracy na sali szkoleniowej skończyłem w 2015 roku na ponad 9000 godzinach. Liczbę przeprowadzonych webinarów zamknąłem w 2022 na ponad 600. Liczbę kursantów online na ponad 9000. Liczbę przeszkolonych trener i trenerów na ponad 600

Szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak: Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

©akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl | Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 | Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

© All Rights Reserved Jacek Wolniewicz 2010-2023

TAK! DODAJ MNIE DO LISTY UCZESTNIKÓW

Po rejestracji przeniosę Cię na stronę z potwierdzeniem. Dodatkowo wyślę Ci maila z informacjami

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]