ZAPISZ SIĘ

Webinar live - Projektowanie szkoleń część III

Premiera: Czwartek 19 lipca godz. 21:00

Powtórka live Piątek 20 lipca godz. 11:00

DOSTĘP >>>

fade-leftfade-rightCo otrzymasz podczas i po zajęciach?

 • 1

  Pokażę...

  Jak zamienić cele szczegółowe (wiedza) na wybór zakresu tematycznego. Dzięki temu łatwo zdecydujesz, co jest istotne, co jest na inną okazję (np. szkolenie zaawansowane), a co możesz pominąć i nie zawracać sobie i innym głowy :)

 • 2

  Pokażę...

  Jak wybierać na bazie celów (umiejętności) właściwe narzędzia, ćwiczenia, techniki do ich najlepszej realizacji. To w tym miejscu podejmuję decyzję jaka technika/ ćwiczenie będzie spinać najlepiej materiał. To tutaj biorę np. gotowce - rozbrajam je i zmieniam dopasowując dokładnie do potrzeb.

 • 3

  Omówię...

  Jak pracować na celach (postawa), dzięki czemu będziesz w stanie pracować z uczestnikami na zmianie nawyków, przyzwyczajeń, przełamywać stereotypowe myślenie i skutecznie inicjować wdrażanie u uczestników nowej wiedzy i umiejętności. To dzięki pracy na postawach odróżnisz się od tysięcy miłośników pogadanek, miotaczy slajdów i poszukiwaczy atrakcji szkoleniowych.

 • 4

  Zaprojektuję i omówię na żywo...

  Przykładowy scenariusz 2 godzinnego modułu opartego na celach WUP i modelu uczenia dorosłych w tzw. cykl Kolba. To dzięki pracy opartej na cyklu Kolba nie musze martwić się, czy grupa będzie aktywna, czy się zaangażują i czy... się po prostu będą chcieli uczyć.

 • 5

  Skonsultuję...

  z Tobą podczas specjalnie pogłębionej i wydłużonej sesji pytań i odpowiedzi Twój problem szkoleniowy. Pytaj śmiało o wszystko co dotyczy projektowania na celach WUP i na cyklu Kolba.

 • 6

  W ramach obecności na tym Webinarze otrzymasz dodatkowo ...

  Hasło do zalogowania się online na Webinar ( w czwartek lub piątek) - wybierz kiedy Ci pasuje Dostęp roczny do zapisu video z Webinaru ( dlatego nawet jeżeli coś Ci przeszkodzi w byciu online lub spadnie na Ciebie jakiś problem z łącznością - niczego nie stracisz) Do pobrania prezentację z tego Webinaru. 40% zniżkę na przystąpienie do wrześniowej edycji mojej E-szkoły Trenerów Master Teacher ....no i fajną atmosferę = prezentację live mojego asystenta pod nogami - 54 kilogramowego owczara niemieckiego:) Aaaaa... zapomniałem - zapewne opowiem jakiś dowcip "suchar" z cyklu ŻŻP ( żenujący żart prowadzącego) :)

fade-leftfade-rightBrzmi OK? To działaj...

arrow
JEST OK! PŁACĘ 67 ZŁ I ODBIERAM DOSTĘP

Hasło do zalogowania się do webinaru otrzymasz mailem po opłaceniu 67 zł. Bezpieczne płatności zrealizują dla Ciebie Dot Pay i Pay Pal

fade-leftfade-rightA DLA ZAPOMINALSKICH, DOCIEKLIWYCH I  ZABIEGANYCH

Jeżeli Coś Cię ominęło i chcesz mieć wgląd do  wszystkich 3 webinarów w dowolnej chwili dokup wersję VOD z całego wyzwania o projektowaniu szkoleń

 1. Otrzymasz VOD z Webinaru nr 1
 2. Otrzymasz VOD z Webinaru nr 2
 3. Otrzymasz hasło do live na Webinar nr 3
 4. Otrzymasz VOD do Webinaru nr 3
arrow
ODBIERZ OD RAZU DOSTĘP DO WSZYSTKICH 3 WEBINARÓW tylko 99 zł

Kliknij, żeby odebrać hasło do logowania

Możliwość zapisu na webinar kończy się za: