Bezpłatne konsultacje!

Jedna z najszybszych metod pozyskiwania dobrze płacących klientów dla coachów, konsultantów i mentorów.

Zwarty kurs online z praktyki  stosowania metody konsultacyjnej

Założę się, że nie uwierzysz od razu , że tylko 20 minut rozmowy  wystarczy, żeby dokonać sprzedaży drogiego kursu, szkolenia, programu coachingowego lub pakietu konsultacyjnego. 


A jeszcze bardziej podejrzane będzie, jeżeli powiem , że to wszystko możesz osiągnąć w sytuacji, gdy nie masz rozpoznawalnej marki, popularnego bloga lub masywnej listy mailowej. 


Rozumiem Twoją rezerwę,  ale jeżeli pracujesz f2f z ludźmi, to zapewne zgodzisz się że nic tak szybko nie zbuduje zaufania klienta  i zachęci do skorzystania z całej Twojej oferty , jak po prostu umożliwienie z korzystania z próbki Twoich usług.  Tego nie zastąpi żadna kampania reklamowa. To się nazywa testimonial.  


Jednak taki testimonial działa najlepiej w naszej branży najlepiej , jeżeli jest dopasowany do INDYWIDULANYCH problemów danej osoby.


Taka indywidualizacja, to jednak duży problem logistyczny i potężnie pożera nasze zasoby umysłowe.  


Z każdym człowiekiem pogadać o jego SPECYFICZNYM problemie mnie wyczerpywało mega potężnie.  


Z tym problemem poradziłem sobie dopiero wtedy, gdy wszedłem do online. Po prostu zacząłem tworzyć programy tematyczne na których zjawili się ludzie z podobnymi problemami. 


Gdy zapraszam ich na pierwsze konsultacje i podczas nich  zaczynałem sprzedawać kontynuację sesji lub zapraszać do innych  programów nie tylko miałem od 40-80%  skuteczności, ale miałem przed sobą osoby z podobnymi problemami. To powodowało, że wreszcie mogłem  złapać oddech, ustandaryzować proces i zapewnić powtarzalność pozyskiwania klientów. 


I opis tego, jak to robię, gdy sprzedaję programy coachingowe 1:1, konsultacje lub mastermindowe programy grupowe od 3000 zł -20.000 zł - znajdziesz w  tym mini kursie. 

Jak powstała ostateczna wersja tego rozwiązania 

Okazało się, że nie tylko ja mam problem z organizacją stałych zleceń na programy coachingowe i konsultacyjne. 

Ten sam problem wyszedł  od grupy coachów, którzy na moim mentoringu o budowaniu firmy szkoleniowej online zgłaszali dodatkowe  problemy: 

Wnioski

Zauważyłem, że te problemy są głównie wynikiem braku wiedzy o tym, jak naprawdę może wyglądać działalność w branży rozwojowej online.

Wiele osób nie wiedziało też, jak  zainicjować na szerszą skalę sytuacje w których klienci sami  mają się do nas zgłosić.  

Brakowało strategii i jasnych schematów, które połaczą nas z najłatwiejszym procesem sprzedaży ( której z resztą nikt nie lubi. Ja też).


Wytyczne do rozwiązań

Po analizie powstał mocno esencjonalny i instruktażowy program, którego założeniem jest:

Oto bardzo esencjonalny, instruktażowy mini kurs online oparty o schematy, procedury, dobrane narzędzia, skrypt rozmów

"Spotkanie z klientem na sesji konsultacji, dawało w moim przypadku do 80% skuteczności sprzedaży programów mentorskich w cenach do 3000 zł -6000 zł.
8 na 10 klientów decydowało się na kontynuację płatną "

Zobacz zawartość w wideo 

Dopływ dobrze płacących klientów bez mozolnego budowania społeczności

Przedsiębiorca i Trener Biznesu i konsultant

Od lat 90 tych związany ze szkoleniami oraz branżami produkcji TV i reklamową 

Od 2016 szkolenia i firma szkoleniowa tylko online

Cztery lata temu przeniósł z sukcesem swoją stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher do online. Dzisiaj ma w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online, programy mentoringowe online i ponad 500 Webinarów na koncie. 4197 kursantów. Uczy innych pasjonatów biznesów opartych  na wiedzy, jak na nich zarabiać w Internecie


Uczył menedżerów, handlowców i trenerów m.in z:

  Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 12000  osób na webinarach.

  Jacek Wolniewicz 

  Auto kursu


  | © https://akademiatrenera.online |© https://jacekwolniewicz.pl | https://kursyonline.guru | ©Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 ©2010-2018  All Rights Reserved · Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

  Wpisz swoje imię i działający e-mail, na który odbierzesz loginy do pokoju szkolenia.

  Close