Master teacher Essential

MASTERCLASS

Specjalistyczne warsztaty online dla trenerów i coachów.

Inspiracje i narzędzia

WIEDZA DO STOSOWANIA OD RAZU

Znajdą tutaj Państwo tematy  rozszerzające kompetencje projektowania i prowadzenia szkoleń off i online, których często nie ma w szkołach trenerów. Bez lania wody. Każdy uczestnik zajęć w ramach Masterclass ma skończyć zajęcia  z gotowymi dla siebie inspiracjami i rozwiązaniami.  

ODNIESIENIA DO BIZNESU I ŻYCIA CODZIENNEGO

Moje Masterclass Online, to specjalnie przygotowane serie warsztatów trenerskich online dla Trenerek i Trenerów obszaru biznesowego i rozwoju osobistego, coachów , menedżerów, a także  pracowników z obszaru HR chcących poznać od kuchni procesy dobrych szkoleń i warsztatów

PRZYJAZNA I AKTYWNA FORMUŁA ONLINE

Spotkania w kameralnych grupach. 3-4 godziny. Przed zajęciami i po liczne dodatki i uzupełnienia treści do MasterClass - lekcje VOD z  bogatej biblioteki moich kursów online. Forma dyskusji i pracy na case study z różnych branż.  Sesja konsultacyjna i Q&A.

Zobacz tematy MasterClass

SPRZEDAŻ MIEJSC W TOKU

Masterclass 26 listopada

ĆWICZENIA DOŚWIADCZENIOWE

 

Jeżeli liczysz, że ludzie się zmienią, albo zaanagażują, bo im tak powiesz, pokażesz film z dobrymi praktykami, dasz do przeczytania inspirujący przykład -to idziesz ślepą drogą .

Do ruszenia zmianą potrzebne są realnie przeżyte emocje. Emocje wywołasz przez dobrze przygotowane działanie.  I o wywoływaniu emocji i zmian przez specjalny rodzaj ćwiczeń jest ten Masterclass!

 

JAK DZIAŁAJĄ ĆWICZENIA DOŚWIADCZENIOWE?

Zadaniem tych ćwiczeń nie jest trening konkretnych umiejętności, ale wywołanie głębokiej refleksji, efektu AHA, otwarcia poznawczego, zmiany przekonań, postaw u uczestników.  Jeżeli Twoje  zajęcia dotyczą pracy z uczestnikami nad zmianą, kompetencjami miękkimi, to ta tematyka  MasterClass jest w punkt.

 

ŚWIEŻE POMYSŁY NA ZAJĘCIA

Już nie jesteś  skazana-ny na kupno ogranych  coachingowych kart metaforycznych lub innych standardowych pomocy dydaktycznych, żeby poruszyć mentalnie uczestnikami. Nie będziesz musiała/musiał również inwestować w drogie gry szkoleniowe. Nie trzeba będzie kopiować powszechnie znanych pomysłów z rynku i grup dyskusyjnych. Nie trzeba się martwić technikaliami i skomplikowanymi sprawami organizacyjnymi. Ćwiczenia, które omawiam na MasterClass pozwolą zastępować popularne rozwiązania rynkowe dając nowe wartości uczestnikom.

 

 

JAK TO DZIAŁA?

Ćwiczenia doświadczeniowe, których uczę w Masterclass mogą być wykonane na sali, w wersji online, a nawet na zajęciach outdoor-owych. I zawsze zadziałają, ponieważ bazują na solidnych podstawach naszej psychiki. Są kreatywne, a stworzenie ich odmian nie jest skomplikowane. Nie wykluczają stosowania innych popularnych rozwiązań, ale dadzą więcej świeżych i oryginalnych możliwości.

 

 

STRUKTURA OPARTA O POPULARNY MODEL UCZENIA DOROSŁYCH

Każdy, kto pracuje w oparciu o koncept cyklu Kolba zdaje sobie sprawę z wagi dobrego rozpoczęcia jego pierwszego etapu - DOŚWIADCZ. Tam w większości przypadków znajdą się ćwiczenia tego rodzaju. Ale warto je zaprojektować w agendzie szkolenia również jako: energetyzery, jako techniki diagnostyczne, angażujące łączniki i sesje wprowadzające do tematyki poszczególnych części szkolenia. Największym wyzwaniem projektowania tych ćwiczeń jest połączenie kontekstu zajęć z odpowiednim scenariuszem o dużym, ale kontrolowanym ładunku emocjonalnym. EMOCJE są paliwem zmian. Niestety. Na wielu szkoleniach scenariusze ćwiczeń i aktywności doświadczeniowych, są już tak przewidywalne i znane że nie angażują.

 

ŁATWE BUDOWANIE NOWYCH SCENARIUSZY I KREATYWNE MODYFIKACJE

Podczas MasterClass uczę (na przykładach) przygotowywania autorskich, kreatywnych pomysłów, wyboru kontekstu ćwiczeń doświadczeniowych. Omawiam najlepsze miejsc dla ich wykorzystania i różne sposoby ich omawiania .

 
Dobrze przygotowane ćwiczenia doświadczeniowe zawsze wywołają mocną refleksję i pobudzą błyskawiczną motywację i zaangażowanie do nauki.

Zajmuję się  praktycznym wykorzystaniem ćwiczeń doświadczeniowych od ponad 12 lat i mogę zagwarantować, że to niezbędna umiejętność dla wszystkich chcących doskonale pracować cyklem Kolba.

Podczas tego MasterClass poznają Państwo podstawy moich czterech sprawdzonych fundamentów, na których buduję ćwiczenia doświadczeniowe.
Nie będę czarował, że to będą dla Państwa kompletnie nowatorskie metody. Niektóre zapewne są znane, ale chcę dać Państwu dodatkową inspirację do możliwości zastosowania ich w różnych kontekstach, na różnych szkoleniach.

Uczestnicy wcześniejszych edycji piszą.

„…treści przypomniały mi o szerszym kontekście i możliwości wyciagnięcia innych wniosków niż te, do których się ograniczam przez rutynę”.
 „…pozytywny odbiór w spojrzeniu, na różne ćwiczenia z innej perspektywy”,
„…ćwiczenia, które "chodzą po rynku", ale można je wykorzystywać do innych celów niż te - do których zostały przypisane pierwotnie
 

 

Program.

Czego uczę w MasterClass?

 

  • Wykorzystanie psycho-testów i quizów jako ćwiczenia doświadczeniowe na przykładzie „Testu pewności siebie”.
  • Wywoływanie głębokiej refleksji -Mechanika ćwiczeń doświadczeniowych – jak działają, dlaczego działają.
  • Wykorzystanie storytellingu jako ćwiczenia doświadczeniowego na przykładzie „Historii Zuzi”.
  • Cztery dodatkowe schematy na oryginalne i autorskie ćwiczenia doświadczeniowe: „Pokaz sprawczości”, „Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe”, „Data Error”, „Paradoks”.
  • Dyskusja nad pomysłami i specyfiką pracy uczestników.
  • Przykłady modyfikacji treści  ćwiczeń i dopasowywania do różnych kontekstów.

Dodatkowo jako e-learning - lekcje VOD. Uczestnicy MasterClass otrzymują
·      Mechanika zmiany postaw psychologicznych.
·      Zasady pracy z cyklem Kolba

 

DLA KOGO jest MasterClass?

Trenerek i trenerów biznesu i rozwoju osobistego.
Freelancerów i osób pracujących szkoleniowo wewnątrz organizacji.
Dla zespołów HR i świadomych menadżerów, którzy odpowiadają za rozwój pracowników.
Dla osób z misją i pasją odpowiedzialnego rozwijania innych

 

 

DLA KOGO nie jest MasterClass

Dla osób nie pracujących z kompetencjami miękkimi.
Dla osób pracujących bez misji edukowania
Dla  osób kompletnie początkujących
Dla osób, które wierzą wyłącznie w moc "miotacza slajdów".

 

Jak będziemy się uczyć?

Zajęcia trwają 4 -4.5 godziny.
Forma online platforma Zoom lub inna.
Zawierają moduł ćwiczeniowy na których wypracujemy pod moim okiem własne pomysły na refleksyjne ćwiczenia dla swojej specyfiki szkoleniowej
Mamy czas na dyskusję i testowanie - nie chodzi o pogoń z "przerobieniem" tematów - to forma skrzyżowania specjalistycznego warsztatu z mastermindem.
Kameralna wielkość grupy – do 10 osób

 

Wymagania rekrutacyjne

Wymagane podstawowe kwalifikacje: przeprowadzone samodzielnie kilka szkoleń off lub online.
Nie trzeba być po szkołach i szkoleniach trenerskich.

 

Warunki techniczne

Potrzebujemy dostępu do kamery, mikrofonu i w miarę dobrego Internetu. (po zapisie prześlę check- listę techniczną z której można skorzystać).

Zapisz się teraz

Najbliższe zajęcia

  • 26. XI SOBOTA

  • 10:00 - 14:00 

Oferta specjalna

LAST  PRICE 324 zł +VAT,

Prowadzący – Jacek Wolniewicz

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych , menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwent wszystkich edycji szkół train the trainer – szkoły „Moderator” z  Wrocławia. 

W 2016 przeniosłem z sukcesem swoje szkolenia, kursy i stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. 

 

Przez ostatnie 7 lat zostawiłem za sobą: *Ponad 3000 sesji coachingowych i doradczych, 

*Ponad 9000 godzin szkoleń z grupami,

*Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job,

*Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center, 

*Ponad 3000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego

*472 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży. 

Dzisiaj mam w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentoringowe online. 

Przygotowałem i poprowadziłem już blisko 700 Webinarów.  

Na koncie mam ponad 8000 kursantów. 

Nie sprzedaję samej wiedzy. Daję zawsze moje długoletnie doświadczenia i wsparcie. 

Zanim wszedłem do online, szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak: Dr Max, Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

FAQ

Tak. MasterClass są prowadzone jako zajęcia online poprzez platformę Zoom, lub moją platformę do wideo szkoleń 

Pod każdym opisem aktywnego warsztatu jest przycisk kierujący do formularza zamówienia i płatności. Po realizacji płatności uczestnik otrzymuje mailem TOKEN dostępu do szkolenia, a także zakładana jest specjalna platforma kursowa w której będą dodatkowe materiału follow up

Gwarancję daję Ja. Nie puszczam na rynek słabych produktów. I jeżeli ta informacja to za mało, to zrezygnuj. Zawsze możesz mnie sprawdzić w sieci.

Gwarancją miejsca jest opłacenie szkolenia. W przypadku zmiany terminu, lub konieczności odwołania natychmiast kontaktuję się z Tobą i ustalamy co dalej. przekładamy czy zwracamy. 

Podczas zamówienia możesz wygenerować automatyczną fakturę Vat. 

Dostęp do szkolenia jest na podstawie otrzymanego indywidualnego  tokena. Po za tym przez 6 miesięcy masz dostęp do platformy kursowej z materiałami follow up. Kontakt zawsze mamy mailowy lub telefoniczny.

©akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl | Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 | Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

© All Rights Reserved Jacek Wolniewicz 2010-2022

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]