Master teacher Essential

MASTERCLASS
online

Specjalistyczne warsztaty online dla trenerów i coachów.

Angażowanie uczestników i praca na postawach.
Edycja 3

Inspiracje i narzędzia

Jesteś trenerem *ką i chcesz w ciekawy sposób angażować uczestników ?

MasterClass Online – „Angażowanie uczestników i praca na postawach”, to szkolenie online oparte na wiedzy psychologicznej i 20-letniej praktyce trenerskiej.

W tym MasterClass poznasz m.in. przykłady i techniki wprowadzania specjalnych ćwiczeń na ruszanie postaw, dowiesz się jak pracować z przekonaniami, blokadami rozwojowymi, oporem wobec zmian oraz jak tworzyć angażujące doświadczenie edukacyjne.

Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, trenerem, mentorem czy facylitatorem, ten MasterClass pomoże Ci stać się bardziej pewnym siebie i skutecznym w swoim zawodzie.

Wiedza z MasterClass przyda  Ci się do projektowania i prowadzenia bardziej unikatowych, autorskich i jeszcze bardziej efektywnych projektów rozwojowych — zwłaszcza z kompetencji miękkich. 

Poniżej dowiesz się więcej o programie MasterClass Online i o tym, jak może on pomóc Ci stać się skutecznym trenerem.

Rekrutacja na MasterClass jest już otwarta.

WIEDZA DO STOSOWANIA OD RAZU

Znajdą tutaj Państwo tematy rozszerzające kompetencje projektowania i prowadzenia szkoleń off i online, których często nie ma w szkołach trenerów. Bez lania wody. Każdy uczestnik zajęć w ramach Masterclass ma skończyć zajęcia  z gotowymi dla siebie inspiracjami i rozwiązaniami.  

ODNIESIENIA DO PRAKTYKI

Moje Masterclass Online, to specjalnie przygotowane serie warsztatów trenerskich online dla Trenerek i Trenerów obszaru biznesowego i rozwoju osobistego. Coachów, menedżerów, a także  pracowników HR chcących poznać od kuchni procesy dobrych szkoleń i warsztatów.

PRZYJAZNA I AKTYWNA FORMUŁA ONLINE

Spotkania w kameralnych grupach. 3-4 godziny. Przed zajęciami i po liczne dodatki i uzupełnienia treści do MasterClass - lekcje VOD z  bogatej biblioteki moich kursów online. Forma dyskusji i pracy na case study z różnych branż.  Sesja konsultacyjna i Q&A.

tematy poruszane na trzeciej edycji MasterClass

  • Najbliższe zajęcia 

    15XI o 19:00 -22:00

  • Czas zajęć online 3 godz z sesją QA.

KONIEC ZAPISÓW W PRZEDSPRZEDAŻY ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Zapisy zamknięte

Kup już teraz miejsce na szkolenie i ucz się ze mną

 W przedsprzedaży do 5 listopada

250 zł z VAT

Prowadzący – Jacek Wolniewicz

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych , menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. Bez kłamstw i złotych gór. Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwent wszystkich edycji szkół train the trainer – szkoły „Moderator” z  Wrocławia. 

W 2016 przeniosłem z sukcesem swoje szkolenia, kursy i stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. 

Przez ostatnie 7 lat zostawiłem za sobą: *Ponad 3000 sesji coachingowych i doradczych, 

*Ponad 9000 godzin szkoleń z grupami,

*Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job,

*Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center, 

*Ponad 3000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego

*472 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży. 

Dzisiaj mam w sprzedaży 35 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentoringowe online. 

Przygotowałem i poprowadziłem już blisko 700 Webinarów.  

Na koncie mam ponad 8000 kursantów. 

Nie sprzedaję samej wiedzy. Daję zawsze moje długoletnie doświadczenia i wsparcie. 

Zanim wszedłem do online, szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak: Dr Max, Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA… I Ponad 53000 osób w darmowych webinarach.

FAQ

©akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl | Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 | Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

© All Rights Reserved Jacek Wolniewicz 2010-2022

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]