Oto dziewięć instrukcji - krok po kroku  , dzięki którym łatwo doprowadzisz do pierwszej udanej sprzedaży swojego kursu online

Bez mozolnego tworzenia miesiącami bloga, fanpage, kanałów na You Tube itp. 

Uczę tutaj krok po kroku, jak w ciągu 2 miesięcy stworzyć i sprzedać swój pierwszy kurs, szkolenie lub program coachingowy w wersji online i to w sytuacji gdy startujesz dosłownie od zera. 

To realne

Stop z mozolnym testowaniem szukaniem w sieci miliona rozwiązań.
Zaraz otrzymasz gotową ścieżkę moich działań w dziewięciu wideo instruktażach

INSTRUKCJA -NR 1 

Zaczniesz naukę od wdrożenia zasad szybkiego i sensownego budowania społeczności wokół Ciebie. Poznasz ideę tzw. "lejka marketingowego, który odpowiada za Twój przyszły sukces 

Obejrzyj fragment

czas szkolenia 1 godz. 37 minut


INSTRUKCJA NR  2

W tym wideo omawiam, jak przygotować dobrze scenariusz live, żeby przyciągać coraz więcej widzów 

Obejrzyj fragment

czas szkolenia 2 godz.17 min


INSTRUKCJA NR 3

W tej części zaczynasz poznawać najważniejsze i sprawdzone zasady pozyskiwania danych do przyszłych klientów 

czas szkolenia 1 godz.52 min


Ucz się z dobrych źródeł.
Daję Ci moją osobistą gwarancję jakości i rzetelności
Jacek Wolniewicz

Chyba najważniejsze było zachęcenie do prowadzenia regularnych LIVEów, zacząłem wprawdzie w zeszłym tygodniu, ale działam i taki nawyk jest ważny w budowaniu siebie w sieci. Poznałem zasadę duplikacji contentu, gdzie wyjściem jest LIVE, który następnie można zamieszczać w różnych kanałach. To bardzo usprawnia pracę.

Filip Werstler

Trener Wystąpień Publicznych

MasterCass Online Dał mi po pierwsze dużą dawkę cennej wiedzy, po drugie otworzył na zupełnie inną formę docierania do klientów i samej sprzedaży, po trzecie dał odwagę do wystąpień na żywo kilka miesięcy temu nie mieściło mi się w głowie. 

Agnieszka Przybylska

Coach&Trener Mocnych Stron

W czasie kursu zakupiłem i przećwiczyłem odpowiednie narzędzia do realizacji zdalnie programów rozwojowych i z sukcesem przeprowadziłem pierwsze szkolenia zdalnie uzyskując bardzo dobre opinie użytkowników i zleceniodawców. Mam pojęcie jak się zabrać za przygotowanie szkoleń online. Obecnie większość moich zleceń realizuję w ten sposób.

Zbigniew Turliński  -"Turliński Management"

Trener Biznesu - Pomaga sprzedawać więcej 

Kurs Jacka, przede wszystkim oswoił mnie z tematem zupełnie obcym jakim są KURSY on line :). Po drugie wyznaczył bardzo przejrzystą ścieżkę przez dżunglę możliwości. Wiem jak iść, wiem co mam mieć na wejściu, co ma być na wyjściu i jak to osiągnąć. Fantastycznym wsparciem jest też platforma, która umożliwia powrót do tematów, w których czułam się zagubiona. 

Agnieszka Ochnik 

Visual Facilitator

Kurs był dla mnie ważnym paliwem dla mojego trochę zardzewiałego silnika. Taka turbo ekstra - gliceryna

Mirosław Betkowski

Coach wspierający procesy zarządzania


Polecam z całego serca kurs u Jacka. Potężna wiedza, doświadczenie. Kurs pomógł mi poszerzyć wiedzę , uporządkować w całość. (którą miałam niewielką) Dla laika kurs masterclass online polecam wszystkim, którzy zastanawiają się czy WARTO. Szkoda, że już koniec, bo były dla mnie inspirujące z grupą, a Jacek szczegółowo, skrupulatnie dopytywał czy wszystko rozumiemy. Ja się bardzo Cieszę,że na swojej drodze spotkałam Jacka i Wiem, że zawsze jak będę miała problem mogę liczyć na wsparcie Jacka. 

Beata 


Kurs pokazał mi w sposób bardzo przystępny całą drogę od punktu A do B w procesie budowy kursu online. Bardzo mi uporządkował procesy tworzenia kursu i przybliżył metody pracy z narzędziami, wykorzystywanymi podczas jego tworzenia. Teraz wiem co po kolei robić i na co zwracać uwagę, a to daje mi duże poczucie spokoju i pewności działania! Dziękuję!

Paweł Pilarczyk


Kurs pozwolił mi nauczyć się wielu nowych rzeczy i zmienił moje podejście oraz rozumienie działania online. Dzięki temu, że prowadzący ma dużą praktyczną wiedzę oraz doświadczenie otrzymywałam wiele sprawdzonych rozwiązań. Gdybym miała samodzielnie wszystko poznawać zajęłoby mi to więcej czasu. Mogłam korzystać z "drogi na skróty", a to bardzo cenne. Trudnością było dla mnie przejście przez poziomy techniczne - nie jest to moja mocna strona - dlatego potrzebowałam też więcej czasu, aby to przerobić. Plusem jest też to, że mam nadal dostęp do nagranych materiałów kursowych oraz powstanie grup dedykowanych uczestnikom, gdzie można pytać. Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że rzeczywistość pozytywnie mnie zaskoczy :)

Monica Bartkowicz


Od dawna chciałem robić szkolenia on-line z inwentaryzacji i w ogóle sprzedawać kursy o zarządzaniu majątkiem w metodyce Lean Inventory. Ciągle mi nie wychodziło, nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Teraz już wiem. 

Jan Krzysztof Fedorowicz


Kurs pokazał mi w sposób bardzo przystępny całą drogę od punktu A do B w procesie budowy kursu online. Bardzo mi uporządkował procesy tworzenia kursu i przybliżył metody pracy z narzędziami, wykorzystywanymi podczas jego tworzenia. Teraz wiem co po kolei robić i na co zwracać uwagę, a to daje mi duże poczucie spokoju i pewności działania! Dziękuję!

Waldemar Żbik

Autor bloga jakfinansowac.pl

CZĘSTE PYTANIA 

Czy dostęp do lekcji jest od razu?

Tak. Wszystkie materiały są dostępne do nauki od razu

Gdzie będzie dostępny kurs?

Kurs jest dostępny na mojej platformie e-learningowej. Dostępy są ustawiane automatycznie po płatności

Czy ceny są brutto?

Tak.

Czy to program dla osób początkujących?

Tak. Dokładnie tak został zaprojektowany. Poznajesz cały proces stworzenia pierwszego własnego pilotażowego kursu online i pierwszej przedsprzedaży

Czy coś muszę mieć dodatkowo podczas pracy z kursem?

Do komfortowej pracy będziesz potrzebować kamery webowej, mikrofonu, minimum konfiguracji oświetlenia. W zależności od sytuacji na rynku to koszt od 600 - 1300 zł. Do tego w trakcie lekcji budowania list mailowych i stron www zarekomenduję ci kilka rozwiązań abonamentowych. Od 100 do 500 zł . Wszystko omawiam w kursie, dlatego możesz zawsze wybrać odpowiedni wariant.

Co będę mieć na końcu kursu?

Jeżeli zrobisz dokładnie tak jak opisuję w kursie, to  po 2 miesiącach powinieneś mieć ofertę na swój produkt, pierwszych zainteresowanych i pierwszą przedsprzedaż kursu. Do tego zbudowane początki solidnej społeczności.

© akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl |© kursyonline.guru |

Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179

Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

Jacek Wolniewicz 2010-2018 All Rights Reserved

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]