REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Oferta limitowana :specjalny pakiet SZKOLEŃ VOD NA LATO

Przyspiesz start swoich przychodów z online. Dlaczego przez MasterClass Online?

Zapewne zgodzisz się ze mną, że sytuacja z pandemią wywołała wysyp różnego rodzaju poradników o wykorzystaniu online do tworzenia i zarabiania na kursach. 


Działam z sukcesem w komercyjnych szkoleniach i konsultingu od ponad 20 lat, a do online przeszedłem w 2016. 


Dlatego nie jestem wytworem koniunktury, a  moje programy nie są szybkim zlepkiem quasi poradników z kilkudziesięciu autorów.  


Są opracowane dla osób, które widzą potencjał zarabiania na wiedzy online, chcą zmian, ale nie mają żadnego doświadczenia z marketingiem, social mediami, techniką. 


Zawierają też mnóstwo wskazówek o przenoszeniu działań do online dla trenerów biznesu i rozwoju osobistego, coachów i konsultantów pracujących teraz głównie OFFLINE 


Wszystkie pokazywane w tym kursie narzędzia są realnie przeze mnie wykorzystywane na co dzień.


Program MasterClass Online powstał w maju 2020 na podstawie analizy ankiet o potrzebach przyszłych kursantów. Główne potrzeby przyszłych twórców kursów dotyczyły gotowych instrukcji, pełnego procesu od A-Z i czasu. Czasu od rozpoczęcia prac nad produktem do pierwszych sprzedaży. 


Dlatego też MasterClass Online skupia się na nauczeniu Ciebie szybkiego procesu stworzenia i sprzedaży własnego kursu, szkolenia lub innego programu rozwojowego w mojej metodzie "Fast Track". Realnie pierwsze przychody pojawiają się u większości kursantów w ciągu 1-2 miesięcy od rozpoczęcia działań.  

Stop z mozolnym szukaniem miliona rozwiązań i podpowiedzi 

MasterClass Online, to zapis ponad 900 minut z dziewięciu mocno instruktażowych szkoleń - Webinarów, które prowadziłem z grupami szkoleniowymi od maja do lipca 2020. 

Możesz go mieć bez skrótów  w formie gotowych do obejrzenia filmów instruktażowych z Webonarów.

Do nagrań wideo masz  dołączane pliki ze skryptami, scenariuszami, ćwiczeniami. 

Większość tych nagrań trwa razem z sesjami Q&A ( nie usuwam ich) od 90 0 120 minut. W sumie jest do Twojej dyspozycji 16 godzin i samo "mięcho"

Nie ma wstępów, rozbiegówek itp. Omówiam realne działania, przykłady z życia, zadania do wykonania.

Wiele narzedzi, to  gotowe arkusze do wykorzystania na zasadzie Kopiuj>Wklej. 

W ten sposób możesz skorzystać np. z gotowych formatek do napisania scenariuszy live-ów i webinarów w wersji szkoleniowej lub w wersji sprzedażowej. 

Otrzymasz też gotowe szablony i kalendarz publikacji, które Co pomogą  napisać oferty, teksty na strony i maile promocyjne.

Otrzymasz też dostęp do moich kalkulatorów konwersji , dzięki którym szybko przeliczysz sobie wskaźniki sprzedaży, na liczbę potrzebnych osób, które musisz mieć na listach mailowych w lejku sprzedażowym 

i wiele wiele więcej 

9 gotowych szkoleń VOD czeka 

ZAWARTOŚĆ KURSU

SZKOLENIE - ETAP NR 1 

Zaczniesz naukę od wdrożenia zasad szybkiego i sensownego budowania społeczności wokół CIebie 

czas szkolenia 1 godz. 37 minut


SZKOLENIE ETAP NR  2

W tym wideo omawiam, jak przygotować dobrze scenariusz live, żeby przyciągać coraz więcej widzów 

czas szkolenia 2 godz.17 min


SZKOLENIE ETAP NR 3

W tej części zaczynasz poznawać najważniejsze i sprawdzone zasady pozyskiwania danych do przyszłych klientów 

czas szkolenia 1 godz.52 min

SZKOLENIE ETAP NR 4

Ciąg dalszy nauki o pozyskiwaniu list mailowych do naszych przyszłych klientów. Kolejny bardzo ważny element układanki 

czas szkolenia 1 godz.39 min

SZKOLENIE ETAP NR 6

Gotowa strategia wykorzystania Webinaru, jako lead magnetu do budowania listy mailowej

czas szkolenia 2 godz.03 min

SZKOLENIE ETAP NR 7

Czas poznać sprytne metody uruchamiania sprzedaży i zarabiania już podczas Webinarów 

czas szkolenia 1 godz.34 min

SZKOLENIE ETAP NR 8

Lekcja, która budzi obok występów przed kamerą największe emocje - Otwieranie sprzedaży. Nie będzie to trudne- gdy poznasz gotowe schematy.

czas szkolenia 1 godz.39 min

SZKOLENIE ETAP NR 9 

W tej części nauczysz się, jak tworzyć strony sprzedazowe

czas szkolenia 1 godz.43 min

Remarkable

Chyba najważniejsze było zachęcenie do prowadzenia regularnych LIVEów, zacząłem wprawdzie w zeszłym tygodniu, ale działam i taki nawyk jest ważny w budowaniu siebie w sieci. Poznałem zasadę duplikacji contentu, gdzie wyjściem jest LIVE, który następnie można zamieszczać w różnych kanałach. To bardzo usprawnia pracę.

Filip Werstler

Trener Wystąpień Publicznych

Remarkable

Dał mi po pierwsze dużą dawkę cennej wiedzy, po drugie otworzył na zupełnie inną formę docierania do klientów i samej sprzedaży, po trzecie dał odwagę do wystąpień na żywo kilka miesięcy temu nie mieściło mi się w głowie. 

Agnieszka Przybylska

Coach&Trener Mocnych Stron

Remarkable

W czasie kursu zakupiłem i przećwiczyłem odpowiednie narzędzia do realizacji zdalnie programów rozwojowych i z sukcesem przeprowadziłem pierwsze szkolenia zdalnie uzyskując bardzo dobre opinie użytkowników i zleceniodawców. Mam pojęcie jak się zabrać za przygotowanie szkoleń online. Obecnie większość moich zleceń realizuję w ten sposób.

Zbigniew Turliński  -"Turliński Management"

Trener Biznesu - Pomaga sprzedawać więcej 

Remarkable

Kurs Jacka, przede wszystkim oswoił mnie z tematem zupełnie obcym jakim są KURSY on line :). Po drugie wyznaczył bardzo przejrzystą ścieżkę przez dżunglę możliwości. Wiem jak iść, wiem co mam mieć na wejściu, co ma być na wyjściu i jak to osiągnąć. Fantastycznym wsparciem jest też platforma, która umożliwia powrót do tematów, w których czułam się zagubiona. 

Agnieszka Ochnik 

Visual Facilitator

Remarkable

Kurs był dla mnie ważnym paliwem dla mojego trochę zardzewiałego silnika. Taka turbo ekstra - gliceryna

Mirosław Betkowski

Coach wspierający procesy zarządzania


Remarkable

Polecam z całego serca kurs u Jacka. Potężna wiedza, doświadczenie. Kurs pomógł mi poszerzyć wiedzę , uporządkować w całość. (którą miałam niewielką) Dla laika kurs masterclass online polecam wszystkim, którzy zastanawiają się czy WARTO. Szkoda, że już koniec, bo były dla mnie inspirujące z grupą, a Jacek szczegółowo, skrupulatnie dopytywał czy wszystko rozumiemy. Ja się bardzo Cieszę,że na swojej drodze spotkałam Jacka i Wiem, że zawsze jak będę miała problem mogę liczyć na wsparcie Jacka. 

Beata 


Remarkable

Kurs pokazał mi w sposób bardzo przystępny całą drogę od punktu A do B w procesie budowy kursu online. Bardzo mi uporządkował procesy tworzenia kursu i przybliżył metody pracy z narzędziami, wykorzystywanymi podczas jego tworzenia. Teraz wiem co po kolei robić i na co zwracać uwagę, a to daje mi duże poczucie spokoju i pewności działania! Dziękuję!

Paweł Pilarczyk


Remarkable

Kurs pozwolił mi nauczyć się wielu nowych rzeczy i zmienił moje podejście oraz rozumienie działania online. Dzięki temu, że prowadzący ma dużą praktyczną wiedzę oraz doświadczenie otrzymywałam wiele sprawdzonych rozwiązań. Gdybym miała samodzielnie wszystko poznawać zajęłoby mi to więcej czasu. Mogłam korzystać z "drogi na skróty", a to bardzo cenne. Trudnością było dla mnie przejście przez poziomy techniczne - nie jest to moja mocna strona - dlatego potrzebowałam też więcej czasu, aby to przerobić. Plusem jest też to, że mam nadal dostęp do nagranych materiałów kursowych oraz powstanie grup dedykowanych uczestnikom, gdzie można pytać. Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że rzeczywistość pozytywnie mnie zaskoczy 🙂

Monica Bartkowicz


Remarkable

Od dawna chciałem robić szkolenia on-line z inwentaryzacji i w ogóle sprzedawać kursy o zarządzaniu majątkiem w metodyce Lean Inventory. Ciągle mi nie wychodziło, nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Teraz już wiem. 

Jan Krzysztof Fedorowicz


Remarkable

Kurs pokazał mi w sposób bardzo przystępny całą drogę od punktu A do B w procesie budowy kursu online. Bardzo mi uporządkował procesy tworzenia kursu i przybliżył metody pracy z narzędziami, wykorzystywanymi podczas jego tworzenia. Teraz wiem co po kolei robić i na co zwracać uwagę, a to daje mi duże poczucie spokoju i pewności działania! Dziękuję!

Waldemar Żbik

Autor bloga jakfinansowac.pl

NAUKA JEST MOŻLIWA ZE MNĄ W DWÓCH OPCJACH  

MasterClass Online
9 x VOD

1297,00

697 zł

cena specjalna do 6 sierpnia potem wzrasta do 997 zł i 1297 zł

bezpieczne i szyfrowane transakcje zapewnia PayU

Cena 697 zł wygasa za:

The timer has expired!

MasterClass Online
9 x VOD + szkolenie 
1:1

8000,00 zł

5000 zł

przedsprzedaż pakietu

Jeżeli chcesz uczyć się ze mną prywatnie - napisz najpierw na office@akademiatrenera.online. Porozmawiamy i wtedy podejmiesz decyzję. 

Ucz się z dobrych źródeł.
Daję Ci moją osobistą gwarancję jakości i rzetelności
Jacek Wolniewicz

© akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl |© kursyonline.guru |

Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179

Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

Jacek Wolniewicz 2010-2018 All Rights Reserved