Jacek Wolniewicz "Master Teacher" prezentuje

6 KROKÓW

DO DOBREGO
SZKOLENIA

Webinar z praktycznymi poradami dla przyszłych trenerek i trenerów na temat tego, jak układać programy, żeby szkolenia i warsztaty były efektywne, angażujące i świetnie ocenione przez zlecających

Czego się uczymy?

 1. Poznasz kompleksowy proces tworzenia szkoleń.
 2. Otrzymasz praktyczne wskazówki do działania oparte na analizie studium przypadku z polskiego rynku. 
 3. Przeanalizujemy  rzeczywiste zapytanie ofertowe od klienta i na tej bazie rozpiszemy cały schemat sześciu kroków. To pozwoli Ci zobaczyć, jak INACZEJ podejść do tworzenia programów szkoleniowych i jak dostosować je do konkretnych potrzeb i oczekiwań.
 4. Sesja QA
 5. Otwarcie drzwi  od programu certyfikacji trenerskiej
 6. Czas zajęć ok. 70 minut

Spotkanie dla przyszłych trenerek i trenerów oraz osób mało doświadczonych w prowadzeniu zajęć technikami aktywnymi

ZACZYNAMY ZA

 • 00
  DNI
 • 00
  GODZIN

20:05

WTOREK 5 MARCA

kto za tym stoi?

Nazywam się Jacek Wolniewicz

Ponad 20 lat doświadczeń w szkoleniach sprzedażowych , menedżerskich i budowania kompetencji trenerskich. Uczę, jak uczyć i jak zarabiać na kursach i szkoleniach online. 

 Tylko na sprawdzonej wiedzy. Szkolę od lat 90 tych. Jestem absolwentem

najlepszych  edycji szkół train the trainer  i coachingu menedżerskiego w Polsce.

W 2016 przeniosłem  z sukcesem swoją stacjonarną szkołę trenerów biznesu i sprzedaży Master Teacher całkowicie do online. Tak się zaczęła wolność pracy online.

Zanim przeszedłem do online zostawiłem za sobą…*Ponad 2000 sesji coachingowych i doradczych,*Ponad 7500 godzin szkoleń z grupami, *Ponad 2000 godzin sesji Training on The Job, *Ponad 600 godzin pracy z zespołami Call i Contact Center, *Ponad 2000 godzin sesji Action Learning i coachingu menedżerskiego *432 certyfikowanych przeze mnie trenerów, coachów biznesu i sprzedaży.

Dzisiaj mam w sprzedaży 48 własnych kursów i szkoleń online plus programy mentoringowe online. 

Poprowadziłem już 900 Webinarów.  Na koncie mam ponad 9000 kursantów. Nie sprzedaję samej wiedzy. Daję zawsze moje długoletnie doświadczenia i wsparcie. 

Zanim wszedłem do online, szkoliłem handlowców, menedżerów, pracowników HR, trenerów z takich firm jak:

 Millennium TFI, 4F, Raiffeisen Bank Polska, Millennium Bank, SAF, Maspex O/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, Millenium Leasing, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, Rainbow Tour, Santander, Credit Agricole, BZ WBK, Rainbow Tour, EFL, WARTA, drogerie dm, Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu, PKP. PGE … I Ponad 70 000 osób w darmowych webinarach.

Co mówią klienci, kursanci, uczestnicy webinarów trenerskich

Q
"Chcesz być trenerem? A może już jesteś i chcesz się rozwijać w swojej profesji? W szkoleniu Jacka znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. Znajdziesz wszystko, co musisz umieć. I do tego solidna dawna motywacji, by tego samego dnia zacząć to stosować. Polecam!
Anna Papiernik
„Muszę się pochwalić. Dostałem w Orange certyfikację na poziomie B, więc drugą w hierarchii ważności. Jeszcze raz dzięki za przekazaną wiedzę na szkoleniu – przydała się…”
Tomasz Gworys
Trener w zakresie szkoleń dla telecom-ów/ Przedsiębiorca

Dzień dobry, Zakupiłam kurs Master Teacher, jestem już po kilku dniach pracy z materiałami i jestem bardzo zadowolona! Ogromne dzięki!! Jestem pod ogromnym wrażeniem jak bogate merytorycznie są te lekcje. Jestem bardzo zadowolona z wykupienia tego kursu. Wielki szacunek za wiedzę i świetny, lekki sposób jej przekazywania. Nie czuję, że się uczę i jak widać chcę więcej!

Na szkolenie Master Teacher zapisałam się w momencie kiedy poszukiwałam swojej drogi zawodowej. Zachęcił mnie program szkolenia oraz osoba Jacka, którą znałam z webinarów. Dużą rolę odgrywały także dodatki do kursu - czyli, np. szkolenie Trener i Coach sprzedaży. Na dzień dzisiejszy nie pracuję w zawodzie trenera, ale mimo wszystko szkolenie uważam za przydatne, zawierające ogrom wiedzy merytorycznej, którą wykorzystuje w pracy. Ogólnie polecam:)

Master Teacher to idealny kurs dla osób startujących w zawodzie lub chcących uporządkować swoją wiedzę w tej branży. Po zakończonym szkoleniu czuje się dobrze przygotowany oraz wyposażony w wiele metod i narzędzi które pomogą mi dalej rozwijać się jako trener.

Praktyczna wiedza i doświadczenie podane w przystępny sposób to prosty opis Szkoły Trenerów Jacka Wolniewicza. Polecam ją nie tylko nowym adeptom ścieżki trenerskiej. Starzy "wyjadacze" z pewnością znajdą tu wiele dla siebie. Poczynając od odświeżenia zapomnianych technik, a kończąc na nowych sposobach podejścia do czekających wyzwań. Niestety, żeby poczuć tę moc trzeba chcieć się rozwijać- leniuszkom i wszystkowiedzącym odradzam Podsumowując, oferta Szkoły Trenerów Jacka Wolniewicza jest zdecydowanie godna uwagi i warta każdej złotówki.

Najwyższy poziom profesjonalizmu; szkolenie oparte na wiedzy i doświadczeniu; praktyczny aspekt przekazywanych informacji; przystępna i niezwykle interesująca forma; źródło wielkiej inspiracji dla każdego. POLECAM

Uporządkowanie, usystematyzowanie wiedzy, którą już miałam; nowa wiedza podana w bardzo czytelny, przystępny sposób; praktyczna i użytkowa wartość przedstawionego materiału; doświadczenie prowadzącego bezcenne

Te warsztaty, to nie pitu-pitu o hobbystycznym prowadzeniu szkoleń.
To warsztaty z przygotowania do zawodu

©akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl | Master Teacher – Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179 | Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

© All Rights Reserved Jacek Wolniewicz 2010-2024

TAK! DODAJ MNIE DO LISTY UCZESTNIKÓW

Po rejestracji przeniosę Cię na stronę z potwierdzeniem. Dodatkowo wyślę Ci maila z informacjami

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]