Trenerze, coachu, nauczycielu, blogerze, przedsiębiorco …

Wciąż się zastanawiasz czy zarabianie własnych kursach, szkoleniach lub programach coachingowych w online ma sens i może się udać w twoim przypadku?

...a może wciąż blokują Cię takie obiekcje?


A co, jeżeli tylko się napracuję przy produkcji, a potem nikt nie kupi mojego kursu.

Wszystko jest już dostępne na rynku za darmo, więc nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby cokolwiek kupować.

Nie sprzedałem nigdy niczego w sieci - nie znam się na sprzedaży.

A kim ja u diabła jestem, żeby ktoś mnie chciał słuchać?

Jestem kompletnym ignorantem technicznym, a ty mi pewnie każesz nagrywać jakieś wideo, obsługiwać strony internetowe.

Chciałbym zacząć, ale potrzebuję instrukcji, jak zacząć po kolei. 

- Nie wiem czego muszę się nauczyć, w Internecie jest tyle porad.

Boję się wygłupić, mam opory przed pokazaniem się w sieci.

-Pracowałem do tej pory tylko warsztatowo z ludźmi i nie da się przenieść mojej tematyki do onlineJeżeli chcesz wejść do online i powyższy opis mówił o Tobie, to jesteś w dobrym miejscu.

Mam coś, co pozwoli Ci zacząć pracę nad kursem online i jego sprzedażą i poradzą sobie z tymi obiekcjami i wątpliwościami. 

W 2019 roku wypuściłem (wtedy) w zamkniętej sprzedaży pierwszy w Polsce #Kursoebook -„Jak stworzyć pierwszy kurs online i od razu pozyskać 50, 100, 200 i więcej płacących kursantów?”. Sprzedało się ponad 1200 egzemplarzy. 


To dokładny instruktaż opisujący techniki tworzenia i sprzedaży pierwszego komercyjnego kursu, szkolenia lub innych programów rozwojowych w Internecie. 


W kwietniu uruchomiłem sprzedaż #Kursoebooka ponownie, ponieważ wiele osób potrzebuje dzisiaj szybkiego uruchomienia alternatywnych źródeł dochodów, a produkty poradnikowe, edukacyjne, informacyjne w wersji online nadają się do tego najszybciej. 


Jeżeli nauczysz się je tworzyć i sprzedawać w Internecie e-produkty, to masz biznes, który nie ma kosztów magazynowania, jest szybki w dystrybucji, nie masz zatorów płatniczych, bo wszystko jest przedpłacane, możesz te treści dystrybuować wielokrotnie i na większą skalę. A wszystkim zarządzasz wszystkim z laptopa.


Jednak zrobienie tego intuicyjnie, to mnóstwo pułapek. 

I właśnie o omijaniu tych pułapek i o jednej z najlepiej działających technik na start z której korzystam jest #Kursoebook  „Jak stworzyć pierwszy kurs online i od razu pozyskać 50, 100, 200 i więcej płacących kursantów?”

Wiem, jak trudno czasem się przełamać przed wejściem do online, ponieważ sam przez takie obiekcje przechodziłem cztery lata temu.

No i dlaczego masz akurat zaufać właśnie mnie?

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Jacek Wolniewicz

Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i ludzi przedsiębiorczych zarabiania na własnej wiedzy poprzez projektowanie, prowadzenie, sprzedaż kursów i szkoleń online. 
Jestem przedsiębiorcą, długoletnim trenerem zarządzania, konsultantem rozwojowym i mentorem dla setek osób, które uczą dorosłych.


Stworzyłem i prowadzę od 4 lat - online pierwsze w Polsce projekty e-edukacji dla trenerów i osób chcących zarabiać na wiedzy online.


Moje flagowe duże e- kursy to:

E- Szkoła Trenerów Biznesu „Master Teacher”
E- Akademia Kursów Online
Do tego powstało ponad 50 mniejszych kursów online, Bootcamp-ów, ponad 440 szkoleń w formie Webinarów. 

W sumie mam ponad 2500 płacących kursantów online w moich programach.


Zanim przeszedłem do online, od dziesięciu lat szkoliłem  sprzedawców, trenerów i menedżerów z m.in takich firm jak:
BZ WBK -Santander Bank Polska Raiffeisen Bank Polska, Millennium TFI, Millenium Leasing, Millennium Bank, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, 4F, CCC, SAF-Windykacja, Maspex o/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis 

...oraz dla wielu średnich, mniejszych i dopiero startujących przedsiębiorców z całego kraju. Rocznie spędzałem ok. 1200- 1300 godzin na salach szkoleniowych. W 2016 roku przeszedłem do online.


Dzisiaj 90% działalności szkoleniowej przeniosłem z sukcesem do online. Wspieram osoby takie, jak ty w tworzeniu prosperujących biznesów online opartych na kursach, szkoleniach, coachingu online

Pomaga mi w tym bogate doświadczenie zdobywane latami w branży telewizyjno-reklamowej i w zarządzaniu firmami.

Oto co dla Ciebie mam.
Kompletny przewodnik - #Kursoebook "Jak stworzyć pierwszy kurs online i pozyskać od razu 50, 100, 200 lub więcej płacących kursantów". 

To instruktaż krok po kroku dla osób bez doświadczeń w online.

Ważna uwaga, bo chcę żebyś mnie dobrze zrozumiał. Nie będę Ci koloryzował, jak wielu różnych marketerów i specjalistów od kursów online, że zrobienie zarabiającego kursu lub szkolenia online, to jest dla każdego bułka z masłem. 

Nie jest, ale będzie dużo łatwiejsze, a nawet łatwe, gdy poznasz precyzyjne schematy działań i reguły.

Mam parę lat za sobą i nie jestem podatny na "sztuczny miód", jakiego pełno w sieci. 

Przetestowałem wiele rozwiązań. Przeszedłem przez nie i chcę Ci zwrócić uwagę na parę uniwersalnych rzeczy na początek.


Pierwsza uwaga

E-produkty takie, jak kursy i szkolenia online bazują na bardzo wąskich tematach. Nie tworzysz w nich (wbrew pozorom) rozwlekłych programów edukujących. To treści i programy, które mają rozwiązać konkretne problemy kursantów. Za to m.in. kursanci są gotowi płacić.


Druga uwaga

Dwoma najważniejszymi technikami, które umożliwią Ci stworzenie dobrego komercyjnego kursu lub szkolenia online są:

  1. - Umiejętność dotarcia do realnych potrzeb/problemów Twoich przyszłych kursantów.
  2. - Umiejętne i szybkie zebranie zainteresowanej i zaangażowanej społeczności wokół ciebie, z której wyłonią się klienci.


Do tego, żeby to zrobić, wystarczy otwarty umysł i gotowy proces, który znajdziesz w moim #Kursoebooku

Kto wyciągnie z #Kursoebooka najwięcej korzyści?

Zastanawiasz się zapewnie czy to dla Ciebie?

Przeczytaj komu rekomenduję #Kursoebook.


Po pierwsze, osobom, którym wciąż brakuje jasnego przewodnika od podstaw. Znajdą tutaj gotowy i pomocny schemat wszystkich bezpiecznych kroków.


Po drugie, osobom, które boją się o wyniki sprzedażowe i koszty.
Pokazuję dokładnie (również na bazie moich kursów) na czym, polega łatwy do zastosowania także u Ciebie przy tworzeniu kursu online „odwrócony marketing”, z którego korzystały przy rozwoju takie firmy jak Starbucks, Dropbox, Apple, Facebook i tysiące innych start-upów.


Po trzecie, osobom z każdej branży o grupy zawodowej, ponieważ technika tam opisana jest „branżoodporna” i pomoże zawsze bez względu na to czy chcesz zrobić kurs z szydełkowania, masażu, językowy, obsługi programów, czy z obszarów "miękkich" z zakresu rozwoju osobistego. Działa w każdym przypadku.


Po czwarte, napisałem go prostym językiem. Dlatego zrozumieją go osoby nietechniczne i bez doświadczenia w działaniach online. Nie ma tam slangu marketingowego i informatycznego.


Po piąte, osobom, które oczekują „gotowców” i instrukcji krok po kroku. Dodałem sporo ściąg, skryptów, wzorników teksów do maili w kampaniach promocyjnych i różnych trików, które oszczędzą ci eksperymentowania.


Po szóste, osobom, które startują praktycznie od zera. Bez blogów, dużych fanpage, list mailowych, bez zaangażowanej publiczności itd.


Zainteresowany? 

Zainteresowana? 


Co Ci da wykorzystanie instrukcji z mojego #Kursoebooka?

Pozwoli znaleźć najlepszą tematykę kursu i skutecznie angażuje pierwszą grupę zainteresowanych kursem.
Pozwoli stworzyć idealny scenariusz kursu online, dobrać niezbędną technikę do produkcji  stworzenia oferty
Pozwoli Ci skutecznie uruchomić pierwszą sprzedaż Twojego kursu, szkolenia lub programu coachingowego online
Wyeliminujesz ryzyko poniesienia strat  i niepotrzebnych kosztów przy zaczynaniu produkcji
To konkretny schemat oparty o 10 kroków, dzieli czemu nie musisz przekopywać się przez tony informacji z różnych źródeł

Co dokładnie znajdziesz w #Kursoebooku?Co piszą czytelnicy?

...Na wstępie ogromne podziękowania dla Ciebie, bo Twój przewodnik jest niezwykle praktycznym narzędziem, dzięki któremu łatam dziury związane z obecną sytuacją. Z sukcesem prowadzę od kilku lat szkolenia stacjonarne dla fizjoterapeutów i buduje swoją grupę odbiorców na blogu i w mediach społecznościowych, no i mimo sporych doświadczeń (nabytych na bazie wielu błędów i niepowodzeń, które okazały się świetnymi lekcjami) w świadku internetowym trafiłem na ścianę, gdy przyszło mi projektować mój pierwszy kurs online, którego program wczoraj skończyłem podpierając się lekturą Twojego przewodnika. Już dawno nie miałem tak optymistycznego poczucia, że przygotowany przeze mnie materiał jest dobrze stargetowany i dostosowany do potrzeb moich klientów (wcześniej zwykle dominowało dostosowanie materiału do moich potrzeb lub ambicji).... Marcel Mieszkalski 

Inne osoby...

Bardzo mi pomaga Twój poradnik i uważam, że jest jednym z najlepszych na rynku. 


Mam #kursoebook-a otwartego ciągle, żeby móc się doskonalić.


#kursoebook pomógł mi bardzo usystematyzować wiedzę, uwierzyć we własne siły... oraz dał przysłowiowego kopa do działania.


#kursoebook pozwolił mi na usystematyzowanie działań i dodał motywacji.


Jestem w trakcie lektury. #Kursoebook systematyzuje mi wiedzę. 


Wiedza jest podana zbiorczo I w jednym miejscu.


Zdecydowanie polecam go innym.


Po lekturze zamierzam zrobić re-edycję i ruszenie ponownie tematem sprzedaży swojego kursu o produktywności 


Materiałów mam dużo tylko obrobić i nagrać. #Kursoebook rozwiał moje wątpliwości dotyczące sensu tego pomysłu i wiem, że go wdrożę.


Szczerze? Kupiłem i dawno nie widziałem tak dobrego poradnika.


Opisane krok po kroku co trzeba zrobić. 


Gotowe rzeczy, których czasem brakuje u innych. 


Zaczynam swój pierwszy kurs i jadę tą strategią opisaną w tym ebooku! 

Szacun Jacek! Dobra robota

Świetny materiał!


Przyznam, że genialny  Jacek profesjonalna robota.


W końcu mi się rozjaśniło, dlaczego moje wcześniejsze próby z kursami online okazały się klapą.


Teraz wystartuję ponownie z "Pierwszym kursem", tylko że teraz zrobię to tak jak należy.

Zapraszam na sporą dawkę praktycznej wiedzy

POBIERZ SWÓJ
EGZEMPLARZ 

  • *Plik PDF i plik audio- z audiobookiem
  • **Dostęp nielimitowany czasowo
  • ***Faktura VAT dla firm

PONAD 1200 EGZ. już SPRZEDANYCH

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Podczas wypełniania zamówienia aktywuj opcję Faktura. Wypełnij dane. Faktura będzie potem wysłana automatycznie, a jej kopia dostępna w Twoim panelu kursowym 

Jak szybko dostane dostęp do #Kursoebooka?

Przy płatności przez PayU system włącza dostęp natychmiast po potwierdzeniu z Twojego banku. Z reguły trwa to do 5 minut

Jak odbiorę  #Kursoebook i wersję audio?

W momencie zamawiania #kursoebooka moja platforma e-learningowa aktywuje Ci specjalne konto kursowe. Na Twojego maila podanego przy zamówieniu  przyjdą maile z loginem i instrukcją logowania. Po zalogowaniu do swojego panelu kursowego w menu po lewej stronie będą widoczne dostępy. Pliki możesz czytać i słuchać na platformie lub pobrać je na swój dysk. Uwaga. Jeżeli masz już u mnie kupiony jakiś inny kurs, to maile z loginem nie przyjdą - #Kursoebook pojawi się automatycznie w menu.

Jak długo mam dostęp?

To jest dostęp typu "life time".  

Czy udzielasz gwarancji?

Jest specjalna gwarancja zwrotu do 30 dni od daty zakupu. Jednak należy wykazać, że wdrożenia, które podjąłeś na podstawie moich wskazówek w #Kursoebooku nie zadziałały w Twoim przypadku. Kontak do mnie  w tej sprawie to jacek.wolniewicz@kursyonline.guru

Czy #Kursoebook pomoże mi w sprawach technicznych?

Tak. Jako załączniki masz nawet zestaw rekomendowanego sprzętu i kosztorysy na sprzęt i oprogramowania. Zwróć uwagę na aktualność cen na rynku, ponieważ w związku z pandemią narzędzia do pracy online mogły podrożeć.

Jak się z Tobą skontaktować?

W pilnych sprawach pisz do mnie na jacek.wolniewicz@kursyonline.guru

Czy transakcje u Ciebie są bezpieczne?

Tak. Płatności z tej oferty obsługuje szyfrowana bramka płatności PayU, którą zapewne znasz jeżeli płaciłeś za coś na Allegro. To jedno z najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań 

A co, jeżeli nie mogę zapłacić online?

W takim  przypadku skorzystaj z płatności przelewem na konto firmowe -25249000050000400033563531 MASTER TEACHER JACEK WOLNIEWICZ :al. Róż 10/2 - Wrocław. Musisz mi tylko wysłać informację o transakcji na maila office@akademiatrenera.online, ponieważ musimy ręcznie nadać Ci uprawnienia. Czas do włączenia oferty 12-24 godz.

© 2016-2019 akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl |kursyonline.guru | ©Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179

 All Rights Reserved· Polityka Prywatności · Regulamin zakupów

THE FIRST CHAPTER WILL BLOW YOUR MIND

Enter your details below to get instant access to the first chapter of this new book.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

TAK CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z potwierdzeniem [no spam]

TAK CHCĘ 3 DARMOWE LEKCJE

Po wypełnieniu formularza przeniosę Państwa automatycznie na stronę z filmami. [no spam]