[op_scroll_to_top style="1" shape="circle" color="%237a7a7a" icon="home.svg"]

Nazywam się Jacek Wolniewicz i uczę, jak zamieniać wiedzę na pieniądze!

REZERWACJA KONSULTACJICzytaj, jak teraz zamówić 1:1...

 Webinar

ZOBACZ WEBINAR

9 ESENCJONALNYCH SZKOLEŃ W SPECJALNYM PAKIECIE.

Wyłącznie dla osób, które są zdeterminowane wystartować w ciągu 1-3 miesięcy ze produkcją i sprzedażą swojego pierwszego kursu, szkolenia lub programu coachingowego.

MasterClass Online to program instruktażowy od A-Z.

Zobacz szkolenie wprowadzające  lub od razu dołącz do kursantów MasterClass Online 3.0

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UCZ SIĘ Z MOICH KURSÓW I SZKOLEŃ  ONLINE - ZAWSZE 100% PRAKTYCZNEJ WIEDZY

Przejście z off do online

OPIS PROGRAMU

Jeżeli chcesz stworzyć kurs online

OPIS PROGRAMU

Jeżeli dopiero myślisz o kursie online

ZOBACZ #KURSOEBOOK

Jeżeli chcesz szkolić off i online

OPIS PROGRAMU

CZYTAJ I SŁUCHAJ


[op_social_networking style="style-3" background_color="#3e87d3" icon_and_font_color_box="#fff" facebook_url="https://www.facebook.com/jacekwolniewiczmasterteacher/" twitter_url="https://twitter.com/JacekWolniewicz" linkedin_url="https://www.linkedin.com/in/jacekwolniewicz/" instagram_url="https://www.instagram.com/jacek_wolniewicz_masterteacher/"]

 Mam zaszczyt pomagać setkom ekspertów, trenerów biznesu, wykładowców i przedsiębiorców, i osób takich jakTy, zarabiać na swojej wiedzy online. Uczę, jak tworzyć zyskowne kursy online, a także projektować i prowadzić świetnie ocenianie i opłacane szkolenia i warsztaty stacjonarne.

Z pełną odpowiedzialnością twierdzę że, Twoja Wiedza może stać się Twoim Biznesem!  Moją pasją jest uczenie ludzi i tak się składa że z tej pasji żyję ! I to jest mój duży sukces.

Więcej o mnie >>
arrow
    [op_file_download_item title="Szybki%20i%20robi%C4%85cy%20robot%C4%99%20!!%20Schemat%20przeprojektowania%20szkolenia%20z%20sali%20do%20online" icon="style1-Pdf-64x64.png" file="https://jacekwolniewicz.pl/wp-content/uploads/2020/03/Wskazówki-na-przepisanie-programu-szkoenia-z-sali-na-online-2.pdf" package="" level="" new_window="Y"]Pobieraj.%20Bez%20%C5%BCadnych%20logowa%C5%84%20itp.%20[/op_file_download_item]