OFERTA SPECJALNA BLACK FRIADY WYGASŁA. SPRAWDŹ AKTUALNĄ PROMOCJĘ

#1 Kursoebook | #2 VOD z Wyzwania "Jak spieprzyć pierwszy kurs online | #3 VOD z Wyzwania "Technika w kursach online nie gryzie |

-50%.  Okazja - Ten  pakiet nie jest dostępny w normalnej sprzedaży

# 1 #KURSOEBOOK


Jak sprawnie stworzyć swój pierwszy Kurs Online i od razu pozyskać 50, 100, 200 i więcej płacących kursantów?

Chcesz stworzyć swój kurs online, krążysz wokół tematu, ale wciąż obawiasz się, że:

 

Nikt nie kupi Twojego  kursu?

Sądzisz, że wszystko jest już dostępne w internecie za darmo?

Uważasz, że nie znasz się na sprzedaży?

Nie sądzisz, że znajdą się osoby, które zechcą Cię słuchać?

Sądzisz, że technika Cię przytłoczy?

Brakuje Ci uporządkowanej wiedzy o tym, jak zacząć?

 

Nie dziwię się, bo sam tak reagowałem.

 

Ale co jeśli miałbyś sprawdzony w boju narzędzi, które bez wysiłku poradzi sobie z takimi obawami?

 

Brzmi nieźle?

To zobacz co zawiera mój #Kursoebook!

CO W ŚRODKU?

SPIS TREŚCI

 • 1

  Znajdziesz temat swojego, który będzie miał największy potencjał sprzedażowy

 • 2

  Zaczniesz przyciągać zaangażowanych fanów, czytelników, widzów dla swoich treści

 • 3

  Nauczysz się otwierać przedsprzedaż kursu zanim nagrasz pierwszą lekcję

 • 4

  Wyeliminujesz ryzyko wystawienia kursu na sprzedaż bez zagwarantowania sobie sprzedaży

 • 5

  Poznasz gotowy schemat działań - krok po kroku z wieloma rozwiązaniami, które możesz wykorzystać u siebie na zasadzie kopiuj/wklej

więcej opinii

Bardzo mi pomaga Twój poradnik i uważam że jest jednym z najlepszych na rynku. Mam #kursoebook-a otwartego ciągle, żeby móc się doskonalić.

#kursoeook pomógł mi bardzo usystematyzować wiedzę, uwierzyć we własne siły... oraz dał przysłowiowego kopa do działania.

#kursobook pozwolił mi na usystematyzowanie działań i dodał motywacji.

Jestem w trakcie lektury. #Kursoebok systematyzuje mi wiedzę.
Wiedza jest podana zbiorczo - w jednym miejscu.

Zdecydowanie polecam go innym.

Po lekturze zamierzam zrobić re-edycję i ruszenie ponownie tematem sprzedaży swojego kursu o produktywności :)

Materiałów mam dużo tylko obrobić i nagrać. #Kursoebook rozwiał moje wątpliwości dotyczące sensu tego pomysłu i wiem, że go wdrożę.

Przyznam, że genialny :) Jacek profesjonalna robota.

W końcu mi się rozjaśniło, dlaczego moje wcześniejsze próby z kursami online okazały się klapą.

Teraz wystartuję ponownie z "Pierwszym kursem", tylko że teraz zrobię to tak jak należy.

#2 MOCNO INSTRUKTAŻOWY PAKIET WIDEO ZE SPECJALNEGO  WYZWANIA SZKOLENIOWEGO Jak zepsuć swój pierwszy kurs online?  Czyli, co położy na łopatki  Twój pomysł na kurs i wypruje cię z całej kasy przy zerowych zyskach?

DZIEŃ 1 - "JASKINIA BATMANA" - czyli, jak wpaść na oryginalny temat swojego kurs, którego potem nikt nie kupi? [WIDEO z WEBINARU]

Na tym szkoleniu omawiam zasady unikania krytycznego błędu tworzenia pierwszego kursu.

Ten błąd odruchowo popełnia, jak obserwuję na moich szkoleniach praktycznie każdy. A skutkuje on tym, że tworzy się kursy, które się nie sprzedają lub ich sprzedaż nie pokrywa kosztów produkcji.

Co zrobić już na etapie szukania tematyki, żeby zagwarantować sobie od samego początku dobrze płacących kursantów? Obejrzyj to szkolenie. Wersja pełna z oryginalną sesją pytań i odpowiedzi na końcu.

92 minuty wiedzy

DZIEŃ 2 - "Więcej sprzętu niż talentu". Czy techniczny wyścig zbrojeń przy kursach online w naszym przypadku jest uzasadniony?

Sprawy techniczne spędzają osobom początkującym sen z powiek. Dodatkowo łatwo można ulec wpływom wielu technicznym magikom. Wywodzę się z branży telewizyjno - filmowej. Wiem, że sam sprzęt i sama jakość techniczna nie sprzeda ci potem kursu. I wiem, że technika to studnia bez dna. Jak zatem mądrze i tanio zacząć, ale bez dużych kompromisów jakościowych?  W tym szkoleniu omawiam od czego zacząć. Wersja oryginalna - pełna z sesją pytań i odpowiedzi

64 minuty wiedzy

DZIEŃ 3 - "KOPIUJ -WKLEJ" -czyli, jak zaprojektować treści kursu, żeby stworzyć najbardziej nudny i łatwy do skopiowania przez innych kurs online? [WIDEO z WEBINARU]

Rosnąca popularność kursów online spowodowała pojawienie się na rynki całej masy kursów o identycznych treściach, a także kursów które są bezczelną kalką innych. Niestety prawo w tym zakresie jest dość liberalne i wystarczy, że ktoś przepisze Twój kurs swoimi słowami i nic mu nie zrobisz. To frustrujace- prawda? Ale są metody, żeby tak zaprojektować treści i strukturę swojego kursy by zniechęcać do jego kopiowania lub powielenia bez zgody. Szkolę od wielu, wielu lat i bardzo mocno przykładam się do (często bagatelizowanego przez "instruktorów" bez żadnego przygotowania szkoleniowego) rozpisania zawartości kursu i szkolenia.

Zobacz moje szkolenie. 54 min.

DZIEŃ 4 - "KUP TERAZ" -czyli, jak prowadzić sprzedaż swojego kursu, żeby odpychać zamiast przyciągać płacących kursantów? [WIDEO z WEBINARU]

Przeciętnie tylko 0,5%-0,8% osób, które pierwszy raz spotkają się z Twoją ofertą coś kupi. Jeżeli startujesz, to nie będzie to najlepsza droga. Poznaj żelazne zasady prowadzenia sprzedaży i promocji w kanałach online.

Szkolenie zawiera sesję pytań i odpowiedzi.

54 minuty wiedzy

DZIEŃ 5 - Pokazuję tworzenie kursu w metodzie pilotażowej na żywo [WEBINAR]

Podsumowanie dla wszystkich szkoleń. Tutaj możesz zobaczyć na żywo proces dokładnego projektowania kursu online na wybrany podczas webinaru przez uczestników temat.

Na końcu sesja pytań i odpowiedzi

37 minut wiedzy

# 3 MOCNO INSTRUKTAŻOWY PAKIET WIDEO ZE SPECJALNEGO  WYZWANIA SZKOLENIOWEGOTechnika w  kursach online nie gryzie Czyli, ci kupić , co pominąć i jak skonfigurować podstawowy soft i sprawdzony sprzęt do kursów online

DZIEŃ 1 -Pokazuję, co kupić ze sprzętu do nagrywania kursów. Jak to zrobić bez szaleństw, ale za dobre pieniądze i co najważniejsze pokazuję sprawdzone rozwiązania. 

77 minut porad

DZIEŃ 2 -Pokazuję, co kupić z software  do nagrywania kursów. Jak to zrobić bez szaleństw, ale za dobre pieniądze i co najważniejsze pokazuję sprawdzone rozwiązania. 

120 minut porad

DZIEŃ 3 -Pokazuję i omawiam konfigurację sprzętu audio z którego korzystam 

DZIEŃ 4 -Pokazuję i omawiam konfigurację sprzętu oświetleniowego do domowego studia z którego korzystam przy tworzeniu kursów i prowadzeniu Webinarów

DZIEŃ 5 -Pokazuję i omawiam konfigurację sprzętu foto- wideo do domowego studia z którego korzystam przy tworzeniu kursów i prowadzeniu Webinarów.

Nazywam się Jacek Wolniewicz. Nauczę Cię jak zamienić Twoją wiedzę na pieniądze, bo twoja wiedza, to twój biznes.
Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i ludzi przedsiębiorczych zarabiania na własnej wiedzy poprzez  projektowanie, prowadzenie, sprzedaż szkoleń stacjonarnych i w wersji online. Jestem przedsiębiorcą, długoletnim trenerem zarządzania, konsultantem rozwojowym i mentorem dla setek osób, które uczą dorosłych.


MOŻESZ RUSZYĆ Z PRACĄ NAD


WŁASNYM


KURSEM ONLINE


JUŻ TERAZ

arrow

To jest oferta jednorazowa i może być wyłączona w dowolnym czasie

© 2016-2019 akademiatrenera.online |© jacekwolniewicz.pl |kursyonline.guru | ©Master Teacher - Jacek Wolniewicz |52-122 Wrocław Aleja Róż 10/2 | NIP 8942442179

 All Rights Reserved· Polityka Prywatności · Regulamin zakupów