NOWA EDYCJA! BARDZIEJ INTERAKTYWNA! BARDZIEJ ZADANIOWA!

Edycja 2019/2020.Dla osób, które chcą uruchomić z najbliższym czasie swoje komercyjne szkolenia, konsulting lub kursy online. START 10 X 2019

Jeszcze tylko 16 miejsc w grupie online od 10 X

Skuteczny schemat tworzenia chętnie kupowanych konsultacji szkoleń i kursów online.

 

 

Witaj trenerze, coachu, nauczycielu, przedsiębiorco, a może po prostu pasjonacie uczenia.

I jeżeli chcesz zacząć tworzyć i sprzedawać z sukcesem szkolenia, kursy online, programy doradcze online i chcesz zwiększać swoje przychody, poszerzać możliwości pomagania innym, a może po prostu szukasz wolności jaką daje praca online na własnych warunkach, to uważnie przeczytaj cały tekst.

Możesz pomyśleć - "kurcze, sporo czytania...", ale zanim się obejrzysz dojdziesz do ostatniego zadania. To ważne, jeżeli chcesz dobrze zacząć. 

Gotowy? Gotowa?

 

 

Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z tych problemów...

 • Nie wiem, jak zacząć?
 • Nie dam rady z techniką;
 • Mój temat się nie przebije na rynku, przecież w Internecie jest wszystko;
 • Napracuję się, wydam pieniądze, a potem nikt tego nie kupi;
 • Nie mam ... (bloga...strony www...fanpage...) i nie jestem nikim znanym;
 • Nie znam się na marketingu;
 • Nie znam się na sprzedawaniu;
 • Nie jestem nauczycielem, więc jak mogę uczyć innych?

To obiecuję, że osobiście Ci w tym pomogę.

 

 

Dlaczego ja?

Pozwól, że się krótko przedstawię.

 

 

Nazywam się Jacek Wolniewicz.

Uczę zamieniać wiedzę na pieniądze!

Jak to robię? Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i osoby przedsiębiorcze projektowania, prowadzenia, sprzedawania szkoleń i kursów online w oparciu o najlepszą wiedzę i lata doświadczeń w marketingu i szkoleniach.

Jestem doświadczonym menedżerem i szkoleniowcem. Długoletnim trenerem i coachem biznesu. Mentorem dla zaczynających pracę w zawodzie szkoleniowców. Specjalizuję się w rozwijaniu kompetencji i uczeniu dorosłych.

Twórcą profesjonalnych programów online - E-Szkoła Trenerów Master Teacher, Akademia Kursów Online, autorem popularnego i jedynego Polsce #Kursoebook-a "Jak stworzyć pierwszy kurs online i pozyskać od razu 50,100, 200 i więcej płacących kursantów?"

Za mną ponad 5000 godzin szkoleniowych z grupami, ponad 1100 sesji coachingowych, 300 webinariów online, ponad 300 wyszkolonych przeze mnie trenerów biznesu i sprzedanych ponad 2500 kursów, szkoleń, programów monitoringowych online. Do tego dochodzą dziesiątki kampanii reklamowych i produkcji wideo, które zrobiłem od lat 90 tych.

 

 

  Jeszcze jesienią 2016 roku...

...wyśmiewałem się (jako zagorzały fan pracy z grupami na żywo) ze szkoleń online.

"Jak to bez relacji face to face?" "E-learning? To jakieś nudne klikanie slajdów" "Online nie da się np. nauczyć kogoś negocjowania czy asertywności …"

Jeżeli do tej pory szkolisz offline, to założę się masz identyczne podejście.

 

 

Ale fakty są takie, że...

edukacja online świetnie działa i zabiera rynek offline

Są techniki, które świetnie sobie radzą ze skutecznym przekazywaniem wiedzy online.

Branża edukacji rośnie w bardzo szybkim tempie i konsekwentnie zabiera rynek edukacji offline, która po prostu najzwyczajniej nie nadąża za potrzebami i zmianami naszym życiu.

Analizy i badania rynku edukacji online mówią jedno. To jeden z bardziej rozwojowych biznesów. 240 mld dolarów. Do tylu podskoczy wartość tego rynku w ciągu najbliższych kilku lat.

Traf chciał, że na przełomie 2016/2017 wpadły mi w ręce właśnie takie raporty i dane finansowe.

Zobaczyłem tam potężne liczby i możliwości dodatkowego moim butiku szkoleniowym.

Dodatkowo odkryłem obecność z darmowym, ale wartościowymi treściami edukacyjnymi bardzo szybko powiększały mi liczbę klientów na szkolenia i doradztwo. Jeżeli chcesz , to nauczę Cię tego.

Ostatecznym argumentem za, była wizja ( już spełniona)  pracy zdalnej z praktycznie z dowolnego miejsca na Ziemi, gdzie jest Internet. Jeżeli jednak lubisz pracować na sali, to znając zasady projektowania szkoleń i zasady uczenia online łatwo stworzysz sobie hybrydowe szkolenia w formule miksu off i online - tzw. blended learning. ( tego też się nauczysz w Akademii).

 

 

Początek w online mnie zabolał.

Zrobiłem na dzień dobry coś, (co jak teraz wiem) robi prawie każdy początkujący i o mały włos  nie rozłożyłem sobie szkoleń na finansowe łopatki.

Chcesz o tym przeczytać?

Proszę. Klasyka z rynku. Błąd, który odruchowo popełnia 9/10 osób.

 

 

Kosztowny błąd początkujących, który też popełnisz

Wiele osób zaczyna uruchamiać kurs online i wpada w prostą pułapkę. To skupienie się na tworzeniu od razu gotowego i doskonałego produktu.

*Najpierw przez dni, tygodnie, a nawet miesiące siedzą i tworzą w tajemnicy przed światem swoją doskonałą wersję kursu.

*Kupują sprzęt, software, systemy sprzedażowe.

*Nagrywają wszystko na tip-top.

*Zlecają logo, grafiki, piękne strony www ofertą.

Wszytko ma być perfect!

Ale po otwarciu sprzedaży ruch jest mizerny. I nie rośnie. Ale rośnie panika i frustracja i dodatkowe koszty na reklamę.

Tak to wygląda gdy zrobisz, to w ten sposób. Problem tkwi w tym, że stworzysz doskonały produkt WEDŁUG SIEBIE, a nie WEDŁUG KURSANTÓW. I tutaj wszystko się rozjeżdża. To absurdalne robić godzinami coś na czym tylko stracisz.

 

 

Czy można zaczynać z gwarancją sukcesu?

Tak. To nie wróżenie z fusów, ale efekt posiadania odpowiedniej metody.

Przeanalizowałem mnóstwo zagranicznych patentów na uruchamianie i sprzedaż kursów online. Kupiłem sporo kursów za grube tysiące dolarów. (Niektóre zawarte tam patenty po zastosowaniu na naszym rynku skasowały mi prawie biznes).
I końcu połączyłem właściwe "kropki".
I ruszyło.

To nie żart. Wykorzystując dodatkowo swoją wiedzę pedagogiczną, psychologiczną, doświadczenia z biznesu, szkoleń, marketingu i reklamy, zaadaptowałem do kursów i szkoleń online model, który dał kopa w rozwoju takich marek jak: Starbucks, Zappos, Dropbox, a nawet Instagram i Facebook.

Oni i setki innych firm rozwiją się dzięki temu, że słuchają potrzeb rynku i odpowiadają na nie zaczynając od prototypu, a gdy zbiorą dodatkowe opinie od klientów takiego pilotażu, modyfikują produkt ostatecznie.

Serio.
I tak, zamiast pompować na starcie pieniądze w produkcję gotowych na tip top produktów bez pewności, że je ktoś kupi - odwróciłem proces i zacząłem stosować metodę pilotażową, która po prostu... rozwaliła system, a teraz jej uczę w Akademii Kursów Online 2.0.

 

Zastosowałem, metodę pilotażową

Oto, jak wygląda zmodyfikowany proces tworzenia pierwszego pilotażowego kursu, szkolenia online:

*Najpierw sprawdzisz, czy Twój pomysł ma jakiekolwiek szanse na rynku;

*Potem pokażesz się światu i zbudujesz grupę zainteresowanych Twoją tematyką;

*Potem z zainteresowanych stworzysz zaangażowanych w Twój pomysł przyszłych klientów znanych Ci z imienia i nazwiska, którzy powiedzą Ci co ich interesuje w Twoim temacie;

*W kolejnym kroku opracujesz scenariusz i program kursu, szkolenia, doradztwa online;

*Następnie ogłosisz zapisy i otworzysz przedsprzedaż;

*Gdy okaże się, że przedsprzedaż się udała dopiero wtedy wyprodukujesz fizycznie kurs, szkolenie (brutalnie mówiąc - za pieniądze z przedsprzedaży) i go udostępnisz;

*Następnie zbierasz opinie od grupy pilotażowej i na ich podstawie przygotowujesz wersję kursu do sprzedaży na szerszą skalę.

 

Widzisz? Niczego nie wymyślasz. Niczego nie zakładasz. Nie zgadujesz.

Nie potrzebujesz nawet dużych środków na start takiego pilotażu, a więc i ryzyko strat jest minimalne. Niczego nieetycznego tutaj nie ma. Masz program kursu, który testujesz w sprzedaży i potem wg tego go produkujesz.

 

Dzięki takiej procedurze eliminujesz wszystkie obawy wypisane na początku tego tekstu.
Jeżeli, to wciąż brzmi dla Ciebie abstrakcyjnie, to zobacz to:

 

 

 

Jak to działa w praktyce?

Oto kilka danych z przykładowych premier moich produktów

Przykład I.
Pierwsza edycja (i pierwszy mój poważny kurs online w ogóle) - E-Szkoła Trenerów Biznesu Master Teacher Edycja I w 2017 roku. 15.000 zł  w przedsprzedaży - przed nagraniem kursu. Cena kursu w przedsprzedaży od 576 zł - 799 zł). Poniesione koszty na premierę i produkcję kursu ok 7000 zł.

Przykład II.
Przedsprzedaż pierwszej pilotażowej edycji Akademii Kursów Online 1.0 w 2018. 37.000 zł w przedsprzedaży przed nagraniem kursu w całości. Cena kursu w zależności od wariantu: 590 zł, 1490 zł, 1690 zł i 3000zł. Poniesione koszty na kampanie 0 zł, na produkcję 3000 zł. Cała akcja przeprowadzona tylko mailingiem. Od pomysłu do zamknięcia przedsprzedaży 14 dni.

Przykład III.
Przedsprzedaż #Kursoebook-a "Jak stworzyć pierwszy kurs online i.…”. Sprzedanych 304 szt. przed zakończeniem składu i udostępnieniem pliku. Cena #kursoebooka- a od 79 do 89 zł.

 

 

 "Eee. Co to za wyniki? Jacek jakbyś zrobił sześciocyfrową sprzedaż na początek, to rozumiem!"

"Tak. Spotykam co jakiś czas z takimi opiniami jak i  obietnicami zarobienia 100.000 w tydzień po odpaleniu kursu.

I wiesz co? Tak też można.

I są osoby, które takie wyniki robią. To zależy od popularności tematyki, ale też od wpompowanej tam kasy na promocję.  Ale to są wyjątki. Przykuwające uwagę i rozgrzewające emocje, ale wyjątki.

Ale średnia jest nieubłagana.

Więcej osób, traci i potem głosi światu swoją frustrację niż na tym zarabia. Wiele kursów jest też sprzedawanych zupełnie niepotrzebnie w dolnych stawkach – 99 zł do 299 zł.

Nie lubię tego. U mnie nie będzie tajemniczych "formuł przedsiębiorczości i 100.000 zysku w miesiąc". To nie ja. Za stary jestem, żeby łykać bezkrytycznie różne hasełka.

Ale za to pokażę Ci, jak budować kursy i programy edukacyjne online, które z powodzeniem wystawisz za 600, 900, 1500, 2000 i więcej zł. Sam tak robię, bo uwierz mi – rynek na to jest, a pracy masz tyle samo co z kursem za 99 zł.

W Akademii Kursów Online spotkasz się z maksymalną dawką praktyki szkoleniowej, sprawdzoną wiedzą, technikami, które sprawdziłem i przeanalizowałem pod kątem przydatności w innych sytuacjach.

 

 

Czy ta droga jest jedna dla Ciebie?

Akademia Kursów Online nie jest dla każdego. Ba! W pierwszej edycji odmówiłem 4 osobom, ponieważ oczekiwały szybki protipów, a nie były gotowe do świadomej pracy.

 

A zatem odpowiedz sobie  teraz proszę na pięć pytań

 1. Czy jesteś gotowy/ gotowa na poznanie rozwiązania, które spowoduje, a nawet zmusi Cię, do rozpoczęcia i zakończenia swojego pierwszego szkolenia lub kursu online?
 2. Czy chcesz mieć dostęp do gotowych praktycznych rozwiązań: schematów, instruktaży, które krok po kroku uczą, jak stworzyć, sprzedać, wyprodukować i opublikować swój pierwszy kurs online?
 3. Czy chcesz w trakcie tego procesu mieć aktywne wsparcie od instruktora, który nie tylko zna się na sprawach technicznych, marketingu, ale też wie, jak uczyć i jest pomocny na każdym etapie procesu?
 4. Czy chcesz zacząć już teraz?
 5. Czy możesz poświęcić godzinę tygodniowo na naukę przez najbliższe 6 miesięcy?

 

Jeżeli odpowiedzi są na tak, to zapraszam dalej. Pokażę Ci teraz program  Akademii Kursów Online, której edycję nr 2 za chwilę zaczniemy.

Akademia jest sześciomiesięcznym praktycznym kursem, w którym krok po kroku idziesz ze mną przez cały proces budowania, produkcji i sprzedaży Twojego pierwszego kursu.

Ważne! Moja Akademia nie jest zbiorem martwych lekcji i opisem teoretycznym. Prowadzę Cię przez realny proces.

Efektem ma być przygotowana i sprzedana pierwsza - pilotażowa edycja kursu online.

Tworzysz tam swój produkt wg. metody Pilotażowego Kursu Online.

 

 

Co Ci da udział w Akademii Kursów Online 2.0?

 • Ułożysz długofalową strategię na siebie i swoje produkty online.
 • Zbudujesz wierne grono fanów i obserwatorów, z których łatwo pozyskasz pierwszych klientów.
 • Bez stresu trafisz w potrzeby rynku ze swoim tematem.
 • Znajdziesz pierwszych płacących i niewybrzydzających klientów.
 • Wyeliminujesz ryzyko wpadki i nie poniesiesz żadnych dużych nakładów na start.
 • Nie przeinwestujesz swojego czasu i pieniędzy w produkcję techniczną.
 • Ogarniesz technikę w tym produkcję lekcji.
 • Wyprodukujesz i wypromujesz pierwszy kurs online.
 • Zbierzesz masę doświadczeń, pozwalających ruszyć kolejny kurs na większą skalę.
 • Nauczysz się publikować różnych platformach kursowych.
 • Oswoisz Social Media, które będą od tej pory pracować dla Ciebie

 

Czy można inaczej?

Oczywiście, że są inne drogi. Nawet możesz sobie tracić czas, eksperymentować i stworzyć własną metodę. Ale czy to ma sens? Dla mnie. Masz teraz pod ręką  gotowy do przećwiczenia i wdrożenia sprawdzoną metodę pilotażowego kursu online.

A ja Ci w tym osobiście pomogę.

 

Dziękuję za lekturę 

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia w Akademii

Jacek Wolniewicz

 

 

PS. 

Akademia Kursów Online, to prawdopodobnie najbardziej kompleksowy program treningowy o tworzeniu kursów online w Polsce.

U mnie nie uczysz się tylko technicznych schematów, skryptów działań na każdym etapie uruchamiania kursu, tak jak robi to wiele innych osób. 

Dam Ci dodatkową wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci elastycznie przygotowywać nowe projekty i reagować skutecznie w sytuacjach awaryjnych , niespodziewanych, gdy gotowe skrypty zawiodą.

Przekażę potężną wiedzę i praktykę z projektowania i prowadzenia różnych szkoleń.

Z zasad i możliwości uczenia ludzi dorosłych. Metodę projektowania treści i objętości kursów online, która pomoże Ci w każdym pomyśle, bez względu, czy chcesz prowadzić je z kompetencji "miękkich", nazywanych często "obszarem rozwoju osobistego", jak i z kompetencji "twardych", które dotyczą z reguły są instruktażami lub procedurami  - od kursu szycia, przez budowę stron www, obsługę Excela, na kursach programowania, filmowani i inwestowania kończąc.

 

 

 

 

 

Zobacz teraz program i organizację nauki w Akademii 

arrow

PROGRAM AKADEMII KURSÓW ONLINE 2.0

Edycja 2019/2020

 • MIESIĄC 1. Zbudujesz fundament strategii, tematów i promocji

  Tematyka.

  W ciągu pierwszego miesiąca Akademii:

  Poznasz narzędzia, które za pozwalają sprawdzić, czy Twoja wymarzona tematyka ma szansę na rynku Poznasz narzędzia, które pomogą Ci dookreślić temat przyszłego kursu online.

  Weźmiesz udział w mini wyzwaniu i zrobisz swój najważniejszy komunikat reklamowy, który będzie Cię reklamował i przyciągał przyszłych klientów 24 godziny na dobę.

  Zbudujesz Avatar przyszłego kursanta, żeby wiedzieć, gdzie go szukać, jak z nim rozmawiać i jak go angażować w social mediach.

  Uporządkujesz na podstawie moich wskazówek wszystkie swoje publiczne miejsca w sieci, tak by przekazywały spójne komunikaty na temat tego kim jesteś i co robisz.

  Poznasz etapy przekształcania nieznajomych w klientów.

  Dodatkowo, dla osób, które jeszcze wątpią w swoje możliwości uczenia lub wahają się nad tematyką, przeprowadzę ćwiczenia pomagające odkryć swoje zasoby.

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy

 • MIESIĄC 2. Skupisz uwagę na tematyce Twoich przyszłych kursów

  Tematyka.

  Poznasz techniki budowania zasięgów dla swoich postów, transmisji live, artykułów na blogach i dowiesz się dlaczego bez tego nie ruszysz dalej?

  Dowiesz się o strategii potrójnego lejka TOFU, MOFU, BOFU i poznasz narzędzia do jej realizacji.

  Poznasz różnice i zasady wykorzystywania podstawowych Social Mediów (Facebook, Instagram, Linkedin)

  Dowiesz się co jest lepsze i jakie ma cechy Live’y- Webinaria – Wideo?

  Dowiesz się o plusach i minusach prowadzenia Bloga podczas kampanii do kursu pilotażowego.

  Dowiesz się o plusach i minusach prowadzenia Fanpage podczas kampanii do kursu pilotażowego.

  Nauczysz się kilku prostych trików budowania zaangażowania na Fanpage

  Nauczysz się, jak budować zasięg poprzez live na Facebooku, YouTube Nauczysz się, jak przygotować technicznie i merytorycznie dobrą audycję live.

  Weźmiesz udział w mini wyzwaniu – polegającym na przygotowaniu, przeprowadzeniu i poddaniu ocenie swojego Live ‘a.

  Powiem Ci, co możesz wycisnąć z platform webinarowych i czy warto z nich korzystać.

  Dam Ci sprytny pomysł – dla zaganianych na szybkie tworzenie wielu treści.

  Poznasz zasady reklamowania się na Facebook-u

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy

 • MIESIĄC 3. Pozyskasz dane od przyszłych kursantów i zbudujesz masywną listę emailową

  Tematyka.

  Poznasz najważniejsze zagadnienia e-mail marketingu (co to są listy mailingowe, dlaczego są Ci potrzebne, co masz wiedzieć o RODO).

  Nauczysz się, gdzie najlepiej założyć listy mailingowe.

  Poznasz obsługa przykładowych list mailingowych – najbardziej potrzebne funkcje.

  Nauczysz się metody lead magnet, która skutecznie zachęcą do pozostawienia Ci legalnie danych adresowych przez przyszłych kursantów.

  Otrzymasz wskazówki do stworzenia polityk prywatności, regulaminów zakupów i obowiązków RODO

  Przejdziesz mini wyzwanie o kreowaniu pomysłów na lead magnet.

  Przejdziesz instruktaż i ćwiczenia z tworzenia tzw. stron przechwytujących (Landing Page) które zbierają dane subskrybentów.

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy

 • MIESIĄC 4. Oswoisz technikę niezbędną przy produkcji i publikacji kursów online

  Tematyka.

  W trakcie czwartego miesiąca poznasz i przećwiczysz pracę na całym niezbędnym sprzęcie i software do nagrywania lekcji wideo, audio i produkcji pdf.

  Otrzymasz tutoriale dotyczące montażu lekcji wideo.

  Poznasz metodę wykorzystania screencast-u.

  Dowiesz się, gdzie najlepiej trzymać różne pliki ( wideo, pdf, audio)

  Poznasz kilka wariantów platform do publikacji kursów ( gotowe do dzierżawy, tzw. market place, warianty DIY (zrób to sam).

  Weźmiesz udział w mini wyzwaniu polegającym na przygotowaniu i daniu do oceny swojego wyprodukowanego filmu wideo.

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy

 • MIESIĄC 5. Napiszesz dobry program kursu online i rozpoczniesz kampanię przedsprzedaży

  Tematyka.

  Poznasz dwie skuteczne metody ankietowania i przepytywania rynku na temat swojego pomysłu na kurs.

  Ćwiczysz specjalną mailową sekwencję badania potrzeb i oczekiwań co do Twojego pomysłu na kurs i zbierasz grupę pilotażową.

  Poznasz 4 strategie prowadzenia kursów online.

  Poznasz założenia tzw. “Ścieżki problemowej”.

  Poznasz 3 techniki uczenia, do zastosowania w zależności od stopnia zaawansowania kursantów.

  Dowiesz się, dobierać wiedzę do kursu.

  Dowiesz się, jak optymalnie uczyć umiejętności w swoim kursie.

  Poznasz niezwykle skuteczną metodę projektowania treści w metodzie kompetencyjnej.

  Dowiesz się jak długie powinny być lekcje na podstawie aktualnych badań.

  Dowiesz się, jak pisać lekcje oparte o prezentacje, wykłady i czy warto być widocznym na wizji.

  Nauczysz się wyceny kursów.

  Nauczysz się budowania podczas pisania projektu kursu bonusów, dodatków potrzebnych podczas sprzedaży.

  Stworzysz swój świetny projekt szkolenia na bazie informacji zebranych z rynku.

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy

 • MIESIĄC 6. Uruchomisz sprzedaż

  Tematyka.

  Poznasz reguły prowadzenia sprzedaży w sieci.

  Poznasz ciąg dalszy sekwencji mailowej uruchamiającą sprzedaż Twojego kursu pilotażowego.

  Nauczysz się budowania niezbędnej strony sprzedażowej o wysokiej konwersji.

  Weźmiesz udział w mini wyzwaniu, w którym zbudujesz swoją stronę z ofertą i podłączysz płatności.

  Dowiesz się, jakie podłączać płatności i gdzie kierować zamówienia.

  Otrzymasz gotowy szkic uruchamiania kursu pilotażowego na darmowych narzędziach.

  Do tematyki tego modułu przekażę Ci podręczną check-listę “Błędy początkujących”, dzięki której łatwo będzie lokalizować w przyszłości potencjalne swoje błędy.

arrow

CO W TRAKCIE?

 Każdy miesiąc, to jedna grupa tematów do przerobienia

 Dla każdego miesiąca są przygotowane tzw. pakiety WW-"Wsady Wiedzowe" i WU -"Wsady Umiejętności". To pakiety lekcji pogrupowane w moduły w formie nagrań wideo i plików PDF. Będą Cię prowadzić przez wszystkie zagadnienia. Możesz zawsze do nich wrócić, wydrukować.

 W trakcie każdego miesiąca przewidziałem część praktyczną. Będą to mini wyzwania podczas których otrzymasz do wykonania pod moim okiem konkretne zadania. Np. nagranie live'a, napisanie oferty, stworzenia strony typu Landing Page, nagrania lekcji demo itd. Oczywiście do wyzwań dostarczę Ci najpierw odpowiednie pakiety WW i WU.

 Wszystkie pakiety WW i WU stanowią one poukładany logicznie proces, który na końcu doprowadzi Cię do wypuszczenia do sprzedaży Twojego kursu pilotażowego.

 Zależy mi na tym, żeby każdy z uczestników na koniec 6 miesiąca miał  swój produkt.

 W trakcie Akademii będziesz mieć dostęp do zamkniętego forum wsparcia.

 W każdym miesiącu będzie dodatkowe webinarium uzupełniające tematykę modułu. Dam ci tam tam m.in dodatkowe PROTIP-y, które usprawnią Ci pracę.

Minimum raz w miesiącu będzie sesja Q&A w formule live na zamkniętym forum Akademii.

 W każdej chwili będąc uczestnikiem możesz do mnie napisać emaila z pytaniem.

 Dostęp do pakietów WW i WU masz na swoim specjalnym koncie kursowym przez 24h i cały rok od daty startu kursu.

OK. ALE ILE MUSZĘ NA TO WYDAĆ?

Jeżeli sprawdzałeś/łaś rynek, to na pewno wiesz, że tego typu kursy potrafią sporo kosztować.

 

Za granicą tego typu roczne programy potrafią dochodzić do 10.000 USD, a z mentoringiem jeszcze więcej.

Są drogie, ponieważ tak jak moja Akademia są kursami o charakterze zawodowym.

Uczą po prostu konkretnych metod i technik, które pozwolą uczestnikowi takiemu, jak ty po prostu zarabiać pieniądze.

To profesjonalne narzędzia do pracy. A zauważ, że uczę tutaj tych samych elementów, które pozwoliły mi w 14 dni pozyskać na kurs 37.000 zł w przedsprzedaży.

 

 

Ale moja Akademia Kursów Online nie kosztuje 10.000 USD .

Za ułamek tej kwoty otrzymasz:

 

Sześciomiesięczny kompletny trening z nauczycielem, w trakcie którego sprzedasz pierwszy kurs pilotażowy.

Dostęp do wszystkich wideo lekcji , plików na specjalnej indywidualnej platformie kursowej.

Moje wsparcie w formie 6 Webinariów z dodatkowymi PROTIP-ami.

Moje wsparcie w formie cyklicznych (min.sześciu ) sesji live Q&A Pytania i Odpowiedzi podczas których możesz mnie pytać o wszystko.

Dostęp do zamkniętego forum Akademii Otrzymasz możliwość konsultacji mailowych ze mną.

Dostęp do materiałów na platformie kursowej przez rok od daty startu kursu z opcją przedłużenia.

Nieograniczony kontakt mailowy ze mną

 

 

arrow

WYBIERZ WARIANT DOSTĘPU DO AKADEMII KURSÓW ONLINE

Z okazji premiery Akademii Kursów Online 2.0 dochodzą teraz specjalne BONUSY!

 

 

1 BONUS

Praktyczny instruktaż "Jak ogarnąć podstawy WORDPRESSA?" w którym nauczę Cię najważniejszych czynności. Od instalacji, przez podstawową konfigurację, opcje, do budowania prostych stron i stworzenia własnej darmowej mini platformy kursowej". Skupiam się tutaj głównie na pokazaniu tych funkcji, które są najbardziej potrzebne twórcy kursów online. Ten mini kurs jest napisany specjalnie dla Akademii, a jego wartość to 347 zł. Teraz możesz mieć go gratis.

 

2 BONUS

Praktyczne rozszerzenie do lekcji o formacie Live. Tutaj poznasz zasady pracy z webinariami. "Webinarowe Know-How" To trzy mocne lekcje. Od konfiguracji techniki do platformy webinarowej, poprzez skrypt pisania scenariusza webinarium, do moich tajnych 9 metod budowania zaangażowania wśród uczestników webinariów. Mam na koncie poprowadzonych ponad 300 webinariów ze świetnymi ocenami, więc wiem, że te metody działają. Wartość 399 zł. Teraz możesz mieć go gratis.

 

3 BONUS

Bardzo dobrze działający alternatywny sposób na budowanie listy swoich pierwszych klientów. Mini kurs -"Darmowe pozyskiwanie klientów metodą konsultacyjną"Najbardziej odczują jego siłę coachowie, doradcy, konsultanci, którzy chcę też pracować w formule spotkań online 1:1. To gotowy skrypt działań promocyjnych opartych o zapraszania na darmowe konsultacje. Przy okazji omawiam narzędzia online do zarządzania konsultacjami, które przetestowałem. Wartość 199 zł.

 

 

Wartość bonusów  945,00 zł

 

 

A ile kosztuje AKADEMIA KURSÓW online 2.0?

Mam kilka wariantów w zależności czy już jesteś moim kursantem, czy nie.

 

Wariant 1. Jesteś moim nowym kursantem.

Uczysz się za: 500 zł. Płatne co miesiąc przez kolejne 6 miesięcy.

 

 

Wariant 2. Jesteś absolwentem kursów trenerskich "Master Teacher" (bez wersji Basic) lub "Jak stworzyć kurs online ( wersja Advanced).

Uczysz się za: 200 zł. Płatne co miesiąc przez kolejne 6 miesięcy.

 

 

Wariant 3. Program mentoringowy 1:1 w którym przez 7 miesięcy pod moją bezpośrednią opieką i wsparciem  budujesz swój kurs.

Kursant ma prawo raz w tygodniu spotkać się ze mną na godzinne indywidualne sesje konsultacyjne przez Skype, lub telefon. W międzyczasie otrzymuje zadania. Cena programu 12 000 zł.

 

 

Przypominam, że wszyscy uczestnicy Akademii Kursów Online 1.0 zgodnie z obietnicą otrzymają bezpłatny upgrade do wersji 2.0

 

*Wystawiamy co miesiąc fakturę VAT

Start dostępności pierwszych materiałów i całego kursu 10 października 2019.

Liczba miejsc (20) 

Liczba miejsc w programie mentoringowym (1)

arrow

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII KURSÓW ONLINE 2.0?

Płatność dla nowych kursantów.

Akademia Kursów Online 6 x 500 zł

Płatność dla absolwentów 1. Master Teacher (bez opcji Basic). 2."Jak stworzyć kurs online?" (tylko Advanced).

Nie wiesz czy się kwalifikujesz? Napisz do mnie na jacek.wolniewicz@kursyonline.guru.

Akademia Kursów Online 6 x 200 zł

Nie wiesz czy się kwalifikujesz?

Chcesz płacić inaczej niż przez PayPal?

Napisz do mnie na jacek.wolniewicz@kursyonline.guru.


 • q-iconCzy AKOL jest tylko dla osób, które nie mają jeszcze pomysłu na kurs online?

  Absolutnie nie. Osoby, które mają już pomysły świetnie podczas trwania kursu je zweryfikują i dopracują. A być może po uzyskaniu informacji zwrotnej z rynku zmienią zakres.

 • q-iconMam już kurs online na rynku. Czy AKO pomoże mi w lepszej sprzedaży

  Tak. Właśnie do tego jest m.in  ten projekt. Poznasz całą ścieżkę ustawiania kampanii promującej kursy.

 • q-iconCzy muszę dodatkowo coś kupować podczas kursu?

  Tak. Ale nie będą to wydatki do poniesienia od razu, ale w ciągu 6 miesięcy. Ich wysokość zależy też od tego co już masz. Z mojego doświadczenia osoby, które mają dosłownie tylko laptop i internet, są bez strony www i żadnej aktywności w social mediach nie wydadzą więcej podczas pracy nad swoim pilotem kursu niż 1200- 1800 zł ( w ciągu 6 miesięcy)

 • q-iconJak mogę zamówić opcję mentoringową?

  Napisz do mnie maila w tej sprawie. Wszystkie ustalenia zrobimy indywidulanie.

 • q-iconJak technicznie wygląda płacenie ratalne?

  Najprościej będzie założyć sobie profil płatnika w Pay Pal do którego skieruję chętnych. Tam co miesiąc automatycznie będzie pobierana przez 6 miesięcy ustalona kwota za kurs. Ten proces bardzo ułatwia nam zarządzanie kursantami. Ale jeżeli chcesz płacić inaczej, to skontaktuj się ze mną mailowo.

 • q-iconCo się stanie jeżeli przerwę AKOL?

  Jeżeli przerwiesz opłaty za AKOL, to system wyłączy Ci dostęp do platformy ze wszystkimi lekcjami.

 • q-iconCzy dajesz gwarancję skuteczności i opcję zwrotu pieniędzy?

  Tak. Masz prawo rezygnacji i zwrotu wpłaconej kwoty w ciągu pierwszych 30 dni od daty startu AKOL.  Ze zwrotu są wyłączone dostępy udzielone dla podmiotów gospodarczych.

 • q-iconMam Twój #Kursoebook "Jak pozyskać..." Czy AKOL to nie to samo?

  Zakres materiału w #Kursoebook-u i AKOL dotyczy modelu Pilotażowego Kursu Online.  AKOL omawia  jest poszerzony do wiele dodatków i co chyba najważniejsze jest treningiem. Np. W wersji ebooka nie opisuję dodatkowych narzędzi weryfikacji popularności kursu, nie masz też np. dodatkowych strategii pozyskania pierwszych zainteresowanych ( w AKOL  jest bonus o metodzie konsultacyjne) I co najważniejsze.  Podczas AKOL wdrażasz przy wsparciu grupy i moim w praktyce cały model Pilotażowego Kursu Online. Od A -Z

 • q-iconCzy dostanę fakturę VAT?

  Tak. Takiego wyboru dokonasz podczas zamawiania lub po poproszeniu mailem.

Nazywam się Jacek Wolniewicz. Nauczę Cię jak zamienić Twoją wiedzę na pieniądze, bo twoja wiedza, to twój biznes.
Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i ludzi przedsiębiorczych zarabiania na własnej wiedzy poprzez  projektowanie, prowadzenie, sprzedaż szkoleń stacjonarnych i w wersji online. Jestem przedsiębiorcą, długoletnim trenerem zarządzania, konsultantem rozwojowym i mentorem dla setek osób, które uczą dorosłych.