Zapisz się na Bezpłatne szkolenie online
  24 marca godz. 21:00 

Zarabianie online na swojej wiedzy i doświadczeniu, to biznes bardzo serio.

Rozpoczęcie tworzenia i sprzedaży własnych kursów i szkoleń online, gdy znasz schemat nie jest trudne, ale ma swoje wymagania. Uczenie innych jest jednak zajęciem dość odpowiedzialnym. Dbam o jakość nauczania.

Szkolę i edukuję od ponad 20 lat, a od 2016 działam szkoleniowo tylko online. 

Oto Laboratorium Kursów i Szkoleń Online. 

Trzy szkolenia online w trzy dni i moc wskazówek. Pomogą Ci zbudować prywatny pas startowy do swojego pierwszego komercyjnego szkolenia, kursu lub innego programu rozwojowego online.

Sprawdź czy to dla Ciebie. Udział jest bezpłatny

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Gdzie będziemy się uczyć?

Będziemy się spotykać na zamkniętych webinarach i w specjalnej grupie dla uczestników. Wszystkie szczegóły doślę mailami po zapisie

Zajęcia prowadzi : Jacek Wolniewicz

Poznajmy się:

Od  lat uczę trenerów, coachów i osoby przedsiębiorcze, jak mogą dodatkowo zarabiać na wiedzy w Internecie dzięki własnym kursom i szkoleniom online.

Jestem długoletnim przedsiębiorcą, konsultantem i trenerem biznesu. Od 12 lat poświęciłem się już tylko branży szkoleniowej. Specjalizowałem się w szkoleniach dla zespołów sprzedażowych, coachingu menedżerskim i szkoleniach dla przyszłych trenerów biznesu i sprzedaży.   

W 2016 przeszedłem całkowicie do online. 

Od tego czasu tworzę i prowadzę  i sprzedaję szkolenia, kursy i programy konsultingowe  dla siebie i klientów wykorzystując Internet dobrze z tego żyjąc. Dlatego poznałem online od podszewki i dlatego paraliż branży szkoleniowej z marca 2020 nie dotknął mnie wcale. 

Pomagam przejść z offline do online i robić dobry edukacyjny biznes . Być może podejmiesz (tak jak ja) decyzję o zrobieniu całkowicie online-owej firmy. 

Zapraszam do wspólnej nauki i przygody

JACEK WOLNIEWICZZapisy na BOOT CAMP 16-18 lutego

Zostaw swoje imię i mail, który odbierasz

Close